Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Şarkıcı Yusuf Güney afet bölgesinde gözaltına alındı

NotHaber

Antalya Manavgat'ta yangın söndürme çalışmaları esnasında istediği yerlere müdahale etmedikleri gerekçesiyle görevlilerle tartışan şarkıcı Yusuf Güney gözaltına alındı.

Manavgat’taki Orman yangınını söndürme çalışmalarına gönüllü olan şarkıcı Yusuf Güney, dün gece saatlerinde Çardak Mahallesi Balamut mevkiinde, yangın söndürme işlemi yapan orman memurları ile tartışma yaşadı.

HAVAYA ATEŞ AÇTI

İddiaya göre Güney, istediği yerlere müdahale etmedikleri gerekçesiyle kavga ettiği orman memurlarının üzerine yürüdü ve tabancasıyla havaya birkaç el ateş etti.

Bölgedeki jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan Güney, Taşağıl Jandarma Karakolu’na götürüldü. Şarkıcı Güney’in karakoldaki sorgusu sürüyor.

''YANGININ ŞAKASI YOK''

Güney dün yaptığı açıklamada, “Yangının mahalleye geleceği belliydi. Bütün vatandaşları tek tek uyardık ama kimse bizi dinlemedi. Onları da anlıyorum. Her birinin evi, eşyası kıymetli, ancak yangının şakası yok. Bir kısmı tahliye edildi, ancak büyük kısmı tahliye edilememişti. Sırtköy Mahallesi şu an tamamen yandı. İnsanlar bizi dinlemiyor, umarım yaşamını yitiren yoktur” diye konuşmuştu.

ŞARKICI SERBEST BIRAKILDI

Bölgedeki jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan Güney Geceyi Taşağıl Jandarma Karakolu'nda geçirdi. İfadesi alınan şarkıcı savcının talimatıyla akşam saatlerinde serbest bırakıldı.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz