Hakkımızda

Biz kimiz?

Yazılı kaynaklara göre Arthur Schopenhauer’a, söylencelere göre ise Heraklitos’a ait olan, “Değişmeyen tek şey, değişimdir” sözündeki değişkenin ne olduğu tartışması binlerce yıldır devam ediyor.

“Değişen, sadece biçimdir; öz ise sabittir” diyenlerin de “biçimdeki değişimin kuvveti aslında özdeki değişimdir” diyenlerin de argümanları göz ardı edilemeyecek kadar güçlüyken, biz, bu tartışmaya kitabın ortasından girip, haberciliği, özü ve biçimi itibariyle zamana uygun olarak yeniden tanımlamak için yola çıkan, heyecanlı bir haber ekibiyiz.

Dünya değişiyor ve elbette değişmeye devam edecek. Öte yandan sınırsız olanın "ihtiyaçlar" değil, "arzular" olduğunu bildiğimiz gibi, değişenin de aslında arzular olduğunun farkındayız.

Bu sebeple yeni nesil habercilerden kurulu bir ekip olarak insanı değiştirmek gibi karşılıksız ve hatta üstenci bir çabanın içine girmektense zamanın akışına saygı duyan, beklentileri karşılamaya çalışan zorlaştırmak yerine kolaylaştırmak için çabalayan bir ekibiz.

İnsanları; inançları ya da düşünceleri sebebiyle yargılamadan, yaşam biçimlerine ve tercihlere saygısızlık yapmadan kamuoyuna doğru bilgileri ve takip etmeye değer haberleri derleyip, sunmak için gayret edeceğiz.
Hızlı, net ve doğru haber

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz