Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Merdan Yanardağ: Bu millet sizin ağababanız Abdulhamit’e boyun eğmedi, size mi eğecek?

NotHaber

CHP yandaşı ve 'İBB' tarafından fonlanan Tele1'in Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, hazırlayıp sunduğu '18 dakika' programında skandal ifadeler kullandı.

Daha önce Adnan Menderes’e “bebek katili” iftirası atan ve defalarca Abdülhamit Han’a Hakaretler eden Tele 1 gazetecisi Merdan Yanardağ, alçak yayınlarını sürdürmeye devam ediyor.

Yanardağ canlı yayında, "Bu millet sizin ağababanız Abdulhamit’e boyun eğmedi, size mi eğecek? Yalan üzerine kurulu bir tarih anlayışınız var. Uydurulan bir yalan üzerine kurulu naylon kahramanlardan oluşan bir tarihiniz var. Bizim tarihimiz gerçek kahramanlardan oluşuyor ama…” şeklinde skandal ifadelerde bulundu.

Yorum yapın
Yorumlar
 • Cihangir
  Cihangir
  Bizim tarihimiz dediği hangi tarih onu da izah etsin bari. Abdülhamid Han'a kızıl sultan diyen Ermenilerin tarihi mi? Yoksa Abdülhamid Han'ı tahttan indirmek için elinden gelen yapan Yahudilerin tarihi mi? Bu millet kimin naylon kimin kahraman olduğunu iyi biliyor.
  Cevapla
 • Rahmi yeşil
  Rahmi yeşil
  Sizin tarihiniz hangi tarih chp,nin tarihimi bir anlat bakalım
  Cevapla
 • Behcet Demirel
  Behcet Demirel
  Rezil ve sefil mahluklar, Allah sizleri kahretsin, perişan etsin inşallah.soyunuz kurusun,sizler millete ve ümmete düşman mahluklarsınız.
  Cevapla
 • Şerefsiz bu adam
  Şerefsiz bu adam
  Bu kahpeliği her zaman yapıyor gündemde kalmak istiyor. Sizi tanıyor çünkü. Çakal
  Cevapla
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz