Saadet Partisi Bartın İl Başkanı intihar etti

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı intihar etti

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı ve kuyumculuk yapan Ünal Yurtbay, kendisine ait aracın içinde başına dayadığı silahla intihar etti.

Saadet Partisi Bartın İl Başkanı ve kuyumculuk yapan Ünal Yurtbay, kendisine ait aracın içinde başına dayadığı tabancayı ateşledi.  Ağır yaralanan Yurtbay, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

AĞIR YARALANDI AMA KURTARILAMADI

Olay, öğle saatlerinde Kemerköprü Mahallesi Türbe mevkiinde meydana geldi. Kuyumculuk yapan, 2 çocuk babası Ünal Yurtbay, yol kenarında park ettiği 74 DC 525 plakalı otomobilinde başına dayadığı tabancayı ateşledi. Ağır yaralanan Yurtbay, Bartın Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Yurtbay, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı. Haberi alan Yurtbay’ın yakınları ve partililer hastanenin önüne akın etti.

ÜNAL YURTBAY KİMDİR?

Ünal Yurtbay, 1969 yılında Bartın'da doğdu. Ortaöğretimini de Bartın Lisesi'nde tamamladı. Bir müddet fotoğrafçılık mesleğini sürdüren Yurtbay, askerliğinin ardından kuyumculuk sektörüne girdi. 1988'den bu yana Saadet Partisi'nde il başkanlığının yanı sıra genel merkez yürütme kurulu üyeliğinde bulundu. 25. 26 ve 27. Dönem Saadet Partisi milletvekili adayı olan ancak seçilemeyen Yurtbay, evli ve iki çocuk babasıydı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz