Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Mega yat Bodrum'da

NotHaber

Dünyanın en büyük 20 yatından biri olan "Flying Fox" Bodrum açıklarına demirledi.

Dünyanın En Büyük Yatlarından biri olan ‘Flying Fox’ Muğla’nın turistik ilçesi Bodrum açıklarına demirledi. Motor yatların uzunluklarına göre sıralamasında dünyanın en büyük 20 yatından biri olan "Flying Fox", büyüklüğü ve gösterişli duruşuyla dikkat çekti. Cayman Adaları bayraklı 136 metre uzunluğundaki yat, Bodrum Kalesi ile birlikte görüntülendi. Bodrum’un farklı noktalarından da görülebilen yat, görenlerin ilgisini çekti.

FLYİNG FOX’TA YOK YOK

Yatın üzerinde iki helikopter pisti bulunuyor. Pistlerden birinde 10 milyon dolar değerinde bir helikopter var. Yatta havuz, jakuzi, spa, spor salonu, su sporları ve sinema bölümünün yanı sıra biri ana süit, 10'u VIP olmak üzere 11 kabin yer alıyor. Yatta aynı anda 22 misafir ağırlanabiliyor.

HAFTALIK KİRASI 3 MİLYON EURO

Önceki yıl yaz aylarında Bodrum'un yanı sıra Fethiye ve Marmaris'te de görülen yata belli aralıkalrla yakıt ikmali de yapılmıştı. Motor yatların uzunluk sıralamasına göre 18'inci sırada gösterilen "Flying Fox" un haftalık kirası 3 milyon Euro.

 

 

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz