Kurtarma ekibiyle birlikte aradığı adam kendisi çıktı!

Kurtarma ekibiyle birlikte aradığı adam kendisi çıktı!
NotHaber

Bursa'nın İnegöl ilçesinde arama kurtarma ekipleri, gelen bir kayıp ihbarı üzerine ormanda arama kurtarma çalışması başlattı. Ancak bir süre sonra kayıp şahsın kurtarma ekibinde olduğu ortaya çıktı.

Bursa'nın İnegöl ilçesinde birlikte alkol aldığı arkadaşlarından ayrıldıktan sonra haber alınamayan Beyhan Mutlu ormanda karşılaştığı, kendisini arayan ekiple arama çalışmasına katıldı. Mutlu, kendisine ulaşmak için yüksek sesle ismini seslenen ekipteki görevliye, "Buradayım" diye cevap verince durum fark edildi. 

ARKADAŞLARI JANDARMAYA HABER VERDİ

İnegöl ilçesi Çayyaka Mahallesi'nde, gece saatlerinde arkadaşlarıyla ormanda alkol alan Beyhan Mutlu, evine gitmek için ayrıldı. Bir süre sonra mahalleye dönen arkadaşları Beyhan Mutlu’nun eşiyle karşılaştı. Eşi, Beyhan Mutlu’dan haber alamadığını, telefonuna da ulaşamadığını söyledi. Beyhan Mutlu'nun, ormanda kaybolduğunu düşünen arkadaşları, jandarmaya haber verdi.

EKİPLERLE BİRLİKTE KENDİSİNİ ARADI

İhbar üzerine bölgeye, jandarmanın yanı sıra UMKE ve İNDAK ekibi sevk edildi. Aramalara, vatandaşlar da destek verdi. Çalışmalar sürerken bölgedeki Beyhan Mutlu kendisini arayanların yanına geldi. Burada, ekipteki görevliden ormanda kaybolan bir kişiyi aradıklarını öğrenen Mutlu da arama çalışmalarına katıldı.

“BEN BURDAYIM” DİYİNCE GERÇEKLER ORTAYA ÇIKTI

Bir süre sonra bir personel "Beyhan Mutlu" diye bağırdı. Mutlu da 'Buradayım' diye cevap verince gerçek ortaya çıktı. Kendisinin arandığını öğrenen Beyhan Mutlu, ifadesi alındıktan sonra ekipler tarafından evine bırakıldı.

 

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz