Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Kanser hastası yaşlı adama vicdansız saldırı

NotHaber

Denizli'de, lenf kanseri tedavisi gören ayrıca diyabet, kolesterol ve tansiyon hastası olan yaşlı bir adam, kaldırımda yürürken motosikletiyle süratle yanından geçtiği için uyardığı Nilgün Y. tarafından darbedildi.

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde lenf kanseri hastası 67 yaşındaki Mehmet Emin Seçgin, yürüteçle kaldırımda yürürken, motosikletiyle süratle yanından geçtiği için uyardığı Nilgün Y. (42) tarafından darbedildi.

SALDIRI ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Lenf kanseri tedavisi gören, ayrıca diyabet, kolesterol ve tansiyon hastası da olan, emekli işçi Mehmet Emin Seçgin, 29 Temmuz günü öğle saatlerinde, Pamukkale ilçesi Pelitlibağ Mahallesi Hürriyet Caddesi'nde tekerlekli yürüteciyle gezintiye çıktı. Bu sırada Nilgün Y., Seçgin'in yanından motosikletiyle hızla geçti. Seçgin, arkasından bağırarak Nilgün Y.'yi yavaş gitmesi yönünde uyarınca ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın alevlenmesi üzerine bisikletinden inen Nilgün Y., Seçgin'e tekme ve tokatlarla saldırdı; ardından da yaşlı adamı iterek düşürdü.

O anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansırken, çevredeki bazı vatandaşlar da cep telefonuyla olayı görüntüledi. Olayın ardından Denizli Devlet Hastanesi'nden darp raporu alarak, polise giden Mehmet Emin Seçgin, Nilgün Y. hakkında çsuç duyurusunda bulundu.

'3 GÜN EVDEN ÇIKAMADIM'

Birçok hastalıkla mücadele ettiği için yürümekte güçlük çektiğini söyleyen Mehmet Emin Seçgin, yaşananlar için üzgün olduğunu belirtip, "Nilgün Y., elektrikli bisikletini üzerime doğru sürdü. Ben de arkasından söylendim. Tepki gösterip, uyarıda bulundum. Daha sonra yanıma geldi, 'Sen bana küfrediyorsun' diyerek bağırmaya başladı. Ardından tekme ve tokat atarak beni darbetti. Boğazımı sıktı. İterek yere düşürdü. Tehditler savurdu. Yerdeyken de 'Kalk numara yapma' diye bağırdı. Yaşananlar nedeniyle 3 gün evden çıkamadım. Olayın ardından kendisinden şikayetçi oldum. Bana bunu yapan kişinin cezalandırılmasını istiyorum" diye konuştu.

'BEN DE KENDİSİNDEN ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM'

Nilgün Y. ise, asıl mağdurun kendisi olduğunu belirtip, "Elektrikli bisikletimle kaldırımda ilerlerken Mehmet Emin Seçgin'in yaklaşık bir metre yanından geçtim. Arkamdan ağza alınmayacak şekilde küfretti. Yanına gidip onu bu şekilde konuşmaması için uyardım. Eliyle beni itmeye başladı. Yakama yapıştı. Ettiği küfürlere dayanamadım. Kendimi korumak için müdahale ettim. Ben de kendisinden şikayetçi olacağım" dedi.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz