Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Kanepenin altındaki çukurdan çıkarıldı!

NotHaber

Manisa'da birçok suçtan hakkında arama kararı bulunan G.K., jandarma ekiplerinin operasyonuyla evdeki kanepenin altında açılan çukurda yakalanarak gözaltına alındı.

Manisa'da birçok suçtan hakkında arama kararı bulunan G.K., jandarma ekiplerinin operasyonuyla evdeki kanepenin altında açılan çukurda yakalandı. 26 Temmuz'da meydana gelen ateşli silah ile kasten yaralama, konut dokunulmazlığını ihlal ve mala zarar verme olayının şüphelisi suç aleti tabancasıyla birlikte gözaltına alındı. 

EVİNDE AÇTIĞI ÇUKURDAN ÇIKTI

Savcılığın talimatının ardından eve operasyon düzenleyen jandarma ekipleri, şüpheliyi evde bulamadı. Durumdan şüphelenen ekipler evde inceleme başlattı. Evin her tarafını titizlikle arayan ve evde bununan halı ve kanepeleri de kaldıran ekipler G.K.'yı kanepenin altındaki çukurun içinde yakaladı. Çukurdan çıkarılan G.K., olayda kullandığı anlaşılan suç aleti tabancasıyla birlikte yakalanarak gözaltına alındı.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz