Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

İki tekerlek arasında ölüm yolculuğu!

İstanbul'dan Bulgaristan'a gitmek için yola çıkan bir tur otobüsünün altında, iki tekerlekle şasi arasına saklanan göçmenler yakalandı.

İstanbul'dan Bulgaristan'a gitmek için yola çıkan bir tur otobüsünün altında, iki tekerlekle şasi arasına saklanan Göçmenler yakalandı.

YASA DIŞI 2 GÖÇMEN YAKALANDI

Bulgaristan'ın başkenti Sofya'dan İstanbul'a turist getiren otobüsü önceki gün geri dönüş için yola çıktı. İstanbul ile Edirne arasındaki bir istasyonda mola veren otobüsün Bulgar sürücüsü, aracın iki tekerleği ile şasisi arasında 2 kişinin gözlendiğini fark edip, durumu polise bildirdi.

Bölgeye sevk edilen polis ekipleri, şahısları bulundukları yerden çıkardı. Polis, otobüsün altında ölüme yolculuk yaparken tesadüfen bulunan kişilerin, ülkeye kaçak giren göçmenler olduğunu belirledi.

Bulgaristan'a yasa dışı yollardan gitmek için otobüsün altına gizlendikleri belirlenen 2 göçmen, sağlık kontrollerinin ardından sınır dışı edilmek üzere Geri Gönderme Merkezi'ne götürüldü.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz