Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Halılar kapanın elinde kaldı!

NotHaber

İstanbul Ümraniye’de 39,90 TL’ye halı almak isteyen vatandaşlar kamyonete hücum etti. Yarım saat içerisinde bin 200 halı ve kilim kapış kapış satıldı.

İstanbul Ümraniye’de halı izdihamı yaşandı. İki halı mağazasının rekabeti nedeniyle halı fiyatları 50 TL’ye kadar düştü. Mağazalardan biri fiyatı 39,90 TL’ye bin 200 halı satacağını duyurdu. Müşteriler kampanyanın başlangıç saatinden iki saat öncesinden mağazanın önüne yığılmaya başladı.

YARIM SAATTE BİN 200 HALI SATILDI

Kalabalık her geçen dakika artarken, beklenen kamyonetler geldi. Kamyonetin arkasına hücum eden kalabalık izdihama neden oldu. Kamyonet, etrafını saran insanlar nedeniyle ilerlemede güçlük çekti. Yarım saat içerisinde bin 200 halı ve kilim kapış kapış satıldı.

MAĞAZA SAHİBİ: REKABET BÖYLE OLUR!

Ucuza halı satan mağazanın sahibi Yusuf Çetinkaya, kampanyanın rakiplerinin kararı üzerine anlık geliştiğini belirterek, "Müşteriye hizmet budur, rekabet böyle olur" dedi.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz