Gelin ve damadı köpek kovaladı! Arkalarına bakmadan kaçtılar!

Gelin ve damadı köpek kovaladı! Arkalarına bakmadan kaçtılar!
NotHaber

Doğada düğün fotoğrafı ve klip çektiren çifti, havalanan dronea doğru yönelen çoban köpeği kovaladı. Gelin ve damadın arkasına bakmadan kaçtığı anlar anbean kameraya yansıdı.

Fotoğraf çekiminde gelin ve damadı köpek kovaladı. Rize’de Çat Kemer Köprüsüne çıkan çift, görüntüleri kaydeden drona pozlar verdi. Tam o sırada, havalanan drona yönelen çoban köpeği, gelin ve damadı kovaladı. O anlar kameralara anbean yansıdı.

GELİN ÇIĞLIK ATTI

Karadenizli müzisyen Çağlar Paliç ile Beyza Şimşek, Çamlıhemşin ilçesinde doğada düğün fotoğrafları çektirdi. Çat Kemer Köprüsü’ne çıkan çift, görüntü alan drona poz verdi. Bu sırada dron sesinden ürken çoban köpeği, köprüdeki çiftin üzerine doğru koşmaya başladı. Paniğe kapılan gelin, çığlık atıp kaçtı. Bu anlar, görüntü alan Memiş Ali Yazıcı’nın dron kamerasına yansıdı.

MÜZİSYEN DAMAT, BİR ŞARKISINI DÜĞÜN ÇEKİMİNDE SÖYLEMİŞ

Fotoğraf sanatçısı Memiş Ali Yazıcı, “Damat arkadaşım, hem söz yazarı hem de iyi bir solisttir. Yazdığı birçok şarkı var ve bunlardan bir tanesini düğün çekiminde söyledi. Ben de gün içindeki görüntüleri kullanarak bu şarkının çok anlamlı olabileceğini söyledim. Böylece hem evliliklerini hem de şarkıyı anlamlı kılacak olan bir klip çekmeye karar verdik. Tam o sırada köpek drona doğru koşarken gelinimiz de çığlıklar eşliğinde köprüde koşmaya başladı. Damat ve ben gelini sakinleştirmeye çalıştık. Hem doğası hem müziği hem de yaşadığımız macerasıyla eşsiz bir gündü” diye konuştu.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz