Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Facianın eşiğinden dönüldü!

NotHaber

Adapazarı-Pendik seferini yapan bir tren Tuzla istasyonunda bekleyen Yüksek Hızlı Tren ile kafa kafaya çarpışma tehlikesi yaşadı. Bazı yolcular kazayı hafif sıyrıklarla atlattı.

İstanbul Tuzla’da facianın eşiğinden dönüldü. İki Yüksek Hızlı Tren kafa kafaya çarpışma tehlikesi yaşadı.  Adapazarı-Pendik seferini yapan bir tren, Tuzla Tersane İstasyonu'nda bekleyen Yüksek Hızlı Tren ile kafa kafaya geldi. Makinistin son anda durarak Yüksek Hızlı Tren'e hafif çarptığı sırada sarsıntının etkisiyle yolculardan bazıları kazayı hafif sıyrıklarla atlattı. Meydana gelen kazanın ardından devlet demir yollarından resmi açıklama geldi.  

TCDD: SEFERLER KISA SÜREDE BAŞLAYACAK

TCDD'den yapılan açıklamada, "Adapazarı –Pendik seferini yapan ADA treni Tuzla Tersane İstasyonu'nda beklemekte olan Söğütlüçeşme-Konya seferini yapan YHT’ye duramayarak düşük hızda tampon temasında bulundu. Seferler kısa sürede başlayacaktır" denildi.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz