Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Erdoğan: Zafer, Diyarbakır annelerinin olacak!

NotHaber

HDP İl Binası önünde bundan tam 3 yıl önce başlatılan evlat nöbetinin yıldönümünde Cumhurbaşkanı Erdoğan Diyarbakır annelerini bir video mesajla selamladı.

Diyarbakır Anneleri, bölücü örgüt PKK tarafından dağa kaçırılan çocuklarını geri almak için bundan tam 3 yıl önce HDP il binası önünde evlat nöbetine başladı. Annelerin bu anlamlı direnişinin yıldönümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bir video mesaj yayımlayarak Diyarbakır annelerini selamladı.

ERDOĞAN, ANNELERİN AZİMLİ DURUŞUNU VURGULADI

Erdoğan, sosyal medya hesabında paylaştığı iletide “Dicle'nin kuzularını çakallara kaptırmamak için gece gündüz demeden çalışıyor, mücadele ediyor, gayret gösteriyoruz. Hain bölücü örgüte karşı başlattıkları azimli duruşun yıl dönümünde, Diyarbakır annelerini selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

“GAYRETİNİZ TERÖR ÖRGÜTÜNÜ ÇÖKERTMEYE YETTİ”

Diyarbakır annelerine seslendiği videoda ise Erdoğan, şunları söyledi: “Sizi yıldıramadılar, birdiniz bir şehir oldunuz, iki şehir oldunuz ve her geçen gün büyümeye devam ediyorsunuz. Sizin bu şevkiniz, bu gayretiniz terör örgütünü çökertmeye yetti. Belki geç olacak, belki zor olacak ama zafer inşallah sizin gibi inanan annelerin zaferi olacaktır.”

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz