Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Edirne milletvekilleri AA'nın "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı

NotHaber

Edirne Milletvekilleri AA'nın geleneksel "Yılın fotoğrafları" Oylamasına katıldı.

TBMM Kadın - Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, AA foto muhabirlerinin yurt içinde ve yurt dışında çektiği fotoğraflardan oluşan seçkiyi inceleyerek oy kullandı.

Aksal, haber kategorisinde Elif Öztürk Özgöncü'nün "Yorgun kahramanlar", yaşam kategorisinde İsa Terli'nin "İstanbul ve hilal" ve spor kategorisinde Gökhan Balcı'nın "El ense" fotoğrafına oy verdi.

CHP Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu da haber kategorisinde Elif Öztürk Özgöncü'nün "Yorgun kahramanlar", yaşam kategorisinde Bestami Bodruk'un "Ailenin yeni üyesi" ve spor kategorisinde Gökhan Balcı'nın "El ense" fotoğrafını oyladı.

İYİ Parti Edirne Milletvekili Orhan Çakırlar ise haber kategorisinde Mustafa Çiftçi'nin "Yangından kaçış", yaşam kategorisinde Mohammed Shajahan'ın "Çöplükte yaşam" ve spor kategorisinde Gökhan Balcı'nın "El ense" fotoğrafını seçti.


Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz