Dacia'dan 7 koltuklu "Dacia Jogger"

Dacia'dan 7 koltuklu "Dacia Jogger"

Daica, 7 koltuklu çok yönlü yeni aile otomobilinin ismini "Dacia Jogger" olarak duyurdu.

Dacia ailesinin yeni üyesi "Dacia Jogger", çok yönlü 7 kişilik aile otomobili olarak duyuruldu. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Dacia Jogger gerçek outdoor ortamında ilk defa 6 Eylül'de Münih Otomobil Fuarı'nda görücüye çıkacak.

Şehirden kaçış etkinlikleri için ideal bir aile otomobili olarak öne çıkan Dacia Jogger, aynı zamanda Dacia'nın özgün tarzını ve markanın yeni "outdoor" yaklaşımını bünyesinde barındırıyor.

GENİŞ AİLELERİN YENİ YOL ARKADAŞI

Koltuk sayısında seçeneklere sahip olan Dacia Jogger, 5 veya 7 koltuk sayısına sahip olabilecek. Geniş aileler için en iyi yol arkadaşı olacak olan Dacia Jogger, çok yönlü yapısıyla günlük maceralarda ve doğa gezilerinde de ideal bir araç olacak şekilde tasarlandı.

DİNAMİZMİ, POZİTİF ENERJİYİ VE OUTDOOR RUHUNU TEMSİL EDİYOR

Herkesin telaffuz edebileceği kolay ve global olarak anlaşılabilir modern bir isim olarak seçilen "Jogger" ismi; dinamizmi, pozitif enerjiyi ve outdoor ruhunu temsil ediyor. Dacia'nın ikonik SUV modeli Duster'ın ismiyle de benzerlik taşıyan yeni model, Dacia aileleri için ideal bir yol arkadaşının sağlamlığını ve dayanıklılığını çağrıştırıyor.

3 EYLÜL'DE GÖRÜCÜYE ÇIKACAK

Dacia, tamamen dijital bir etkinlik ile 3 Eylül'de yeni Dacia Jogger'ı tanıtacak. Yeni model; tanıtımdan kısa bir süre sonra, 6 Eylül'de Münih Otomobil Fuarı'nda Dacia Üst Yöneticisi (CEO) Denis Le Vot ile tekrar sahneye çıkacak ve 7 Eylül'den itibaren şehir genelinde özel etkinliklerle tanıtılmaya devam edecek.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz