Cin çıkarma bahanesiyle kadınları istismar eden sahte büyücü!

Cin çıkarma bahanesiyle kadınları istismar eden sahte büyücü!
NotHaber

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, kendisini 'din alimi' olarak tanıtan, 'cin çıkarma' bahanesiyle kadınlara cinsel istismarda bulduğu tespit edilen Bahadır Koyuncu tutuklandı. 2 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Muğla'nın Fethiye ilçesinde, kendisini 'din alimi' olarak tanıtan, 'cin çıkarma' bahanesiyle kadınlara Cinsel istismarda bulduğu tespit edilen Bahadır Koyuncu tutuklandı. 2 kişi ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Koyuncu'ya yardım ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan 2 şüpheli ise adli kontrolle serbest bırakıldı. Fethiye Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmada, Bahadır Koyuncu'nun dizüstü bilgisayarında, cinsel ilişkiye zorladığı iddia edilen kadınların görüntüleri tespit edildi.

Koyuncu'nun evinde yapılan aramalarda ruhsatsız tabancalar, pompalı tüfekler, pala, mınçıka, kelepçe ile tarihi eser olduğu değerlendirilen sikke, yüzük, Kur’an-ı Kerim ele geçirildi. 

GİZLİ ÇEKİLEN GÖRÜNTÜLERLE ŞANTAJ

Kadınlar ifadelerinde, psikolojik sorunlar yaşadıklarını ve yardım umuduyla kendisini ‘din alimi’ olarak tanıtan Bahadır Koyuncu'ya gittiklerini anlattı.

Mağdurlar, Koyuncu'nun kendilerine ilk görüşmede vücutlarının cinler tarafından ele geçirildiğini söylediğini, sonraki görüşmelerde ‘cin çıkarma’ bahanesiyle kendilerini cinsel ilişkiye zorladığını, gizlice videoya çekildiklerini ise daha sonra şantaj yaptığında anladıklarını söyledi. Bir kadının, ifadesinde, "Şantaj kasetleriyle bizi tekrar birlikte olmamız için zorladı. Biz de kimseye söyleyemedik. Mecbur bıraktı ve gittik hatta evimize bile geldi" dediği öğrenildi.  

EVİNDE ÇOK SAYIDA TÜFEK, TABANCA VE FİŞEK BULUNDU

Yapılan aramalarda; 2 ruhsatsız tabanca, 1 kurusıkı tabanca, 1 kelepçe, 4 yivsiz tüfek ve tüfeğe ait 87 fişek, 1 pala, 1 kelepçe, 12 tabanca fişeği, 1 dedektör, 20 tarihi eser olduğu değerlendirilen sikke, 5 yüzük, 5 obje, Kur'an-ı Kerim ile sözde 'büyü yapma' ve 'cin çıkarma' seanslarında kullanılan öküz boynuzu, kaplumbağa kabukları, semboller, dini ritüellerde kullanılan sıvı maddeler, tarot kağıtları, muskalar ve çeşitli kitaplar ele geçirildi.

Operasyonda Bahadır Koyuncu ile ona yardım ettiği tespit edilen A.Ç. ve Ş.K. gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerin ardından  adliyeye sevk edilen Koyuncu, çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, A.Ç. ve Ş.K. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz