CHP’li Öztunç: Erdoğan fatura ödemiyor!

CHP’li Öztunç: Erdoğan fatura ödemiyor!
NotHaber

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, ekonomik büyüme verilerini “Tayyip Erdoğan'ın sarayda keyfi yerinde. Tayyip Erdoğan doğal gaz faturası, elektrik faturası, su faturası ödemiyor, sarayda yaşıyor” diye

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ekonomik büyüme rakamlarının gerçeği yansıtmadığını söyledi. Öztunç, "Millet perişan. AK Parti, 'yüzde 21 büyüdük' diyor. AK Parti'nin 'yüzde 21 büyüdük' dediği gün, doğal gaza yüzde 15 zam yapıldı" diye konuştu.

“İŞLERİ GÜÇLERİ ZAM YAPMAK”

Kahramanmaraş'ta Türkiye'nin ekonomik durumunu değerlendiren Öztunç, “Elektriğe de zam geliyor ve AK Parti 'büyüdük' diyor. Her 'doğal gaz bulduk' yalanını ortaya attıklarında, doğal gaza zam yaptılar. Bunlar yalancı iktidar. AK Parti demek, zam demektir. İşleri, güçleri zam yapmak” dedi.

ÖZTUNÇ: TAYYİP ERDOĞAN FATURA ÖDEMİYOR

Doğal gaza bir yılda yapılan zamları işaret eden Öztunç, “Elektriğe yapılan zamma bakın gazeteci arkadaşlar, fatura ödemiyor musunuz? Vatandaş fatura ödemiyor mu, görmüyor mu? Tayyip Erdoğan'ın sarayda keyfi yerinde. Tayyip Erdoğan doğal gaz faturası, elektrik faturası, su faturası ödemiyor, sarayda yaşıyor. 'Her şey çok güzel, hayat güzel. Her şey ucuz, milletin keyfi yerinde' diye düşünüyor ama millet inim inim inliyor bunların elinden. Artık gidiyorlar, anketlerde bunu gösterdi" diye konuştu.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz