Cani eski sevgiliden “şekerli” tuzak

Cani eski sevgiliden “şekerli” tuzak

Eski sevgilisinin aracının fren hidroliğine şeker dökerek genç kadının resmen canına kastetti. O anlar güvenlik kameralarına yansıdı.

2 hafta önce sabah saatlerinde Bahçelievler Şirinevler'de yaşanan olayda bir kadın daha eski sevili dehşetine kurban gidiyordu.

Mazlum T. eski sevgilisinin otomobilinin fren hidroliğine şeker dökerek kaza yapmasına neden oluyordu.

FRENLERİN TUTMADIĞINI FARK ETTİ

Özel bir hastanede çalışan hemşire kadın, otomobili ile işe gitmek için yola çıktı. Seyir halindeyken freninin tutmadığını fark eden kadın, güçlükle durabildi.

Aracını tamire gönderen hemşireye tamirhane çalışanları, fren hidroliği bölümünde şeker bulduklarını söyledi. Bu durum karşısında şüphelenen kadın, apartmanının güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi.

“ŞEKER TUZAĞI” KAMERADA ORTAYA ÇIKTI

Hemşire, kayıtları incelediğinde 4 yıldır beraber olduğu ve geçtiğimiz günlerde şiddet nedeni ile ayrıldığı Mazlum T.'nın otomobilin yanına geldiğini gördü. Aracın anahtarı kendisinde de bulunan Mazlum T., kaputu açtıktan sonra motor kısmına 2 kilogram şeker döktü. O anlar ise apartmanın güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı.  Gerçeğin ortaya çıkmasının ardından genç kadın, savcılığa giderek Mazlum T. hakkında suç duyurusunda bulundu.

"BU ÖLDÜRMENİN BAŞKA BİR YÖNTEMİ"

Yaşananları anlatan mağdur kadın, "Sabah evime geldi. Beni darp etti. Beni evimde darp ettiği için uzaklaştırma kararı aldım. Ben arabayı kullanmaya başladığımda, 300 metre sonra fren tutmadı. Ben o sırada ölebilirdim ya da birini ezebilirdim. Bıçakla ya da silahla öldürmek değil, bu öldürmenin başka bir yöntemi. Şikayetçi oldum, en ağır cezayı almasını istiyorum" dedi.

"CANINA YÖNELİK BİR KASIT VAR"

Hemşirenin avukatı Maşallah Maral ise, "Burada müvekkilin malına yönelik bir kasıt yok, canına yönelik bir kasıt var. Şüphelide daha önce eski sevgili oldukları için bu anahtarın da bir kopyasını çektiriyor. Bu kopya ile aracı açıyor" diye konuştu.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz