Börekçide düşürdüğü cüzdanı başka bir müşteri aldı!

Börekçide düşürdüğü cüzdanı başka bir müşteri aldı!
NotHaber

Antalya’da İlker Buz'un kahvaltı yapmak için gittiği börekçide düşürdüğü cüzdanı yerden alan başka bir müşteri kayıplara karıştı. Buz, “Cüzdanımı geri getirsin, şikayetçi olmayacağım” diyerek hırsıza seslendi.

Antalya’da bir Börekçiye kahvaltı yapmak için giden İlker Buz, talihsiz bir olay yaşadı. Buz, cüzdanını düşürdü, fakat farkına bile varmadı. Börekçiden ayrıldıktan bir süre sonra fark eden 39 yaşındaki talihsiz adam için artık çok geçti. Börekçiye gelen bir müşteri tarafından cüzdan alındı. Müşteri olay yerinden hızlıca uzaklaştı. Güvenlik kamerasını inceleyen polis, cüzdanı alan kişiyi bulmak için çalışmalar başlattı.

DÜŞÜRDÜĞÜNÜN FARKINDA BİLE DEĞİLDİ

Olay, sabah saatlerinde Muratpaşa ilçesi Kızılsaray Mahallesi'ndeki börekçide meydana geldi. Kahvaltı yapmak için börekçiye gelen İlker Buz, oturduğu sırada cebindeki cüzdan düştü. Cüzdanının düştüğünü fark etmeyen Buz, kahvaltının ardından ayrıldı. Bir süre sonra cüzdanının olmadığını fark eden İlker Buz, yeniden börekçiye geldi. Burada güvenlik kamerası görüntülerini izleyen Buz, düşen cüzdanının bir müşteri tarafından alındığını gördü. Polise ihbarda bulunan Buz, cüzdanını alan kişiden şikayetçi oldu. Güvenlik kamerasının kayıtlarını inceleyen polis, cüzdanı alan kişiyi bulmak için çalışma başlattı.

 

“CÜZDANI BIRAKIRSA ŞİKAYETTEN VAZGEÇERİM”

Yaşadığı olayın şokunu üzerinden atamadığını anlatan İlker Buz, "Sabah kahvaltı yapmaya gelmiştim. İş yerine dönünce cüzdanımın olmadığını fark ettim. Aklıma börekçide düşürmüş olabileceğim geldi. Hemen geriye döndüm. Kamera kayıtlarına baktığımızda düştüğünü ve başka bir müşterinin aldığını gördük. Kendisinden parayı istemiyorum. Kimlik ve banka kartlarımın olduğu cüzdanı teslim etsin. Oraya yakın bir yere koysun, biz de boşa uğraşmayalım. Polise şikayetçi oldum ama cüzdanı geri bırakırsa şikayetimden vazgeçerim" dedi.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz