Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Bilim kurulunun gündeminde eğitim var!

NotHaber

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında bugün toplanacak Koronavirüs Bilim Kurulu’na , Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve YÖK Başkanı Erol Özvar katılacak.

Koronavirüs Bilim Kurulu, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca başkanlığında, Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer ve YÖK Başkanı Erol Özvar’ın katılımıyla bugün toplanacak.

Sağlık Bakanlığı binasında saat 16.30'da başlayacak Koronavirüs Bilim Kurulu toplantısında 2021-2022 eğitim öğretim döneminde alınacak salgın tedbirleri değerlendirilecek. Toplantının ardından bakanlar basın açıklaması yapılacak.

FAHRETTİN KOCA’DAN 6 EYLÜL UYARISI

Öte yandan Bakan Koca; aşı olmamış öğretmen, okul çalışanları, konser, sinema, havalimanı, otogar gibi toplu ortamlarda bulunacaklara 6 Eylül itibariyle Pcr Testi gerektiğini hatırlattı. Bakan Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Aşı sürecini aksatmış öğretmenler, okul çalışanları; konser, sinema gibi toplu ortamlarda bulunacaklar ve şehirlerarası seyahate çıkacaklar için 6 Eylül itibariyle PCR testi gerekli. Test, Covid-19 sağlık durumu takibi anlamı taşıyor. PCR'dan iyi sonuç alalım. Aşılarımızı olalım" dedi.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz