Amca şakası yaraladı

Amca şakası yaraladı

Yolda elektrikli scooter kullanan yeğenini gören amca, şaka yapmak için otomobilini gencin üzerine sürdü. Aracın çarpmasıyla yere düşen yeğen kazayı ucuz atlatarak sadece bacağından yaralandı.

İstanbul Esenyurt’ta Scooter kullanan yeğeninin üzerine araba sürerek şaka yapmak isteyen Amca, yeğeninin yaralanmasına sebep oldu. Scooter sürücüsü hafif şekilde yaralanırken olay sonrası amca yeğen arasında kısa süreli bir şaşkınlık yaşandı.

ŞAKA YAPMAK İSTEDİ

Olay, dün sabah saatlerinde Esenyurt Hürriyet Mahallesi'nde yaşandı. İddiaya göre, sokakta elektrikli scooter kullanan yeğenini gören amca, yeni aldığı otomobili şaka amaçlı üzerine sürdü. Otomobili scootera çarptı. Yere düşen yeğen, bacağından yaralandı. Yaşananlar ise marketin güvenlik kamerasına yansıdı.

BACAĞINDAN YARALANDI

Arabanın üstüne geldiğini gören scooter sürücüsü manevra yaparak kazadan kurtulmaya çalıştı. Son anda kendini yere atan adam kazada bacağından yaralandı. Olay sonrasında yerde yatan scooter sürücüsü kendisine çarpanın amcası olduğunu öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı. Yaşanan o anlar ise çevredeki bir işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

“ŞAKA YAPAYIM DERKEN ÇARPTI”

Yaşanan kaza anlarını anlatan esnaf Salih Meşe, “Ben sabah erken saatlerde dükkanımı açtım. O sırada dışarıda bir gürültü koptu. Dışarı çıkıp baktığımda bir aracın scootera çarptığını gördüm. Zaten araç sürücüsü ile scooter sürücüsü de akraba çıktı. Araç sürücüsü amcasıymış diğer arkadaşın. Şaka yapayım derken üzerine sürmüş ve sonucunda kaza olmuş. Çarpmanın etkisiyle ise scooter bizim iki taksimize de maddi hasar verdi. Onun dışında ise scooter sürücüsü hafif şekilde yaralandı” dedi.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz