Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
AK Parti’den mizah dolu "CHP Yalan Üretim Merkezi" animasyonu!

AK Parti’den mizah dolu "CHP Yalan Üretim Merkezi" animasyonu!

AK Parti’den mizah dolu "CHP Yalan Üretim Merkezi" animasyonu!
NotHaber
ÖZET

  • AK Parti’nin yayımladığı mizah dolu animasyonda CHP, yalan üretim merkezi olarak nitelendirildi.

Ak Parti, son günlerde CHP tarafından üretilen söylemleri hedef alan "CHP Yalan Üretim Merkezi" başlıklı animasyon bir film yayımladı. Partinin sosyal medya hesaplarından paylaşılan animasyon filminde, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve partinin sözcüsü Faik Öztrak yer alıyor.

YALAN JENERATÖRÜ VE İNSAFSIZ YALAN ARACI TANITILIYOR!

Animasyonda bir bilim adamı tarafından CHP için geliştirilen “yalan jeneratörü”, “insafsız yalan aracı” ve papağan iksiri tanıtılıyor. Yalan jeneratörü, hafif, orta ve kuyruklu türlerinde yalan üretebilirken, insafsız yalan aracı istenilen şiddette insafı olmayan yalanları söyleyebiliyor.

SERİNİN DEVAMI GELECEK

Papağan iksiri ise bir yalanı durmadan söyleme imkanı veriyor. Animasyon boyunca bilimadamı tarafından geliştirilen yalan üretme araçları teker teker Kemal Kılıçdaroğlu tarafından test ediliyor.
Animasyon sonunda görülen “Devam edecek” ibaresi, filmin seri şeklinde süreceğini habercisi. CHP tarafından animasyon filme nasıl bir yanıt geleceği merakla bekleniyor.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz