Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Hamilton ile Tuzla Belediyesi’nin komik diyaloğu

Hamilton ile Tuzla Belediyesi’nin komik diyaloğu

Hamilton ile Tuzla Belediyesi’nin komik diyaloğu
NotHaber
ÖZET

  • Formula 1’in İstanbul Grand Prix’ine Tuzla Belediyesi'nin yol süpürme araçları damgasını vurdu.

Formula 1’in İstanbul Grand Prix’ine yol süpürme araçları damgasını vurdu. Son şampiyon Mercedes, pistte su birikmesi nedeniyle pilotları Hamilton ve Bottas'ın aldığı kötü antrenman sonuçlarını, Tuzla Belediyesi’nin yol süpürme araçlarının fotoğrafıyla sosyal medyada paylaştı.

Tuzla Belediyesi bu paylaşıma Hamilton ve Bottas'ın yerine kendi şoförlerinin ismini yazarak karşılık verdi. Bu esprili cevap çok sayıda beğeni aldı.

BAŞKAN YAZICI DA TOPA GİRDİ

Bu iki paylaşımın yanı sıra Tuzla Belediye Başkanı Şadi Yazıcı da Mercedes takımının patronu Toto Wolff’a hitaben “Hey Toto! Önümüzdeki sene için Russel ve Hamilton'ın yerine bizim çocukları mı düşünüyorsun” şeklinde başka bir paylaşım yaptı. Antrenmandaki kötü sonuçlara rağmen sıralama turlarının en hızlı isim Lewis Hamilton oldu. Hamilton'ın aldığı 10 sıra grid cezası nedeniyle pole pozisyonunda takım arkadaşı Valtteri Bottas olacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz