Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

EURO 2024’e renkli logo

UEFA, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın logosunu tanıttı. 55 üye ülkenin bayraklarındaki renkleri içinde barındıran logo, ışık gösterileriyle, Berlin'de beğeniye sunuldu.

2024 yılında Almanya’da düzenlenecek olan Avrupa Futbol Şampiyonası’nın Logosu tanıtıldı. Berlin’de beğeniye sunulan logo, içerisinde 55 üye ülkenin bayraklarındaki renkleri içeriyor. Işık gösterileriyle sunulan logo, renkli görüntülere yol açtı.

UEFA’DAN AÇIKLAMA

UEFA, logoyu tanıttığı sırada sosyal medyada paylaşılan gönderisinde şu ifadeleri kulland, "Turnuvanın marka kimliği dün akşam Almanya'nın Berlin kentindeki Olympiastadion'da açıklandı. Herkesin hoş karşılandığı ve çeşitliliğin kutlandığı bir "EURO"nun tanıtımını yapıyoruz. Renklerinizi getirin" dedi.

UEFA BAŞKANI CEFERİN’DE KATILDI

Marka lansmanına UEFA Başkanı Aleksander Čeferin, Alman Futbol Federasyonu geçici başkanı Rainer Koch, UEFA Euro 2024 turnuva direktörü Philipp Lahm'ın yanı sıra Berlin Belediye Başkanı, Dortmund, Düsseldorf Belediye Başkanları katıldı. , Gelsenkirchen ve Stuttgart, diğer ev sahibi şehirlerin temsilcileri, Alman federal hükümetinin üst düzey üyeleri ve diğer davetli konuklar. Etkinlik, UEFA EURO 2024 logosunun açılışıyla sonuçlanan muhteşem bir ışık gösterisine sahne oldu.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz