Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Eşinin Başka Bir Erkekle İlgilenmesi

Rüyada eşinin başka bir erkekle ilgilenmesi ne anlama gelir? Rüyada eşinin başka bir erkekle ilgilenmesi hakkında rüya tabirleri NotHaber’de.

Rüyada eşinin başka bir erkekle ilgilenmesi konusunda araştırmalar yapan rüya sahipleri, bu rüyanın ne anlama geldiğini merak ediyor. Bu rüya ile ilgili rüya kaynaklarında yer alan bilgileri sizler için derledik. İşte detaylar...

Rüyada eşinin başka bir erkekle ilgilenmesi ne anlama gelir?

Rüyada eşin başka erkeğe ilgi göstermesi, rüya sahiplerinin yaşamları boyunca maddi sıkıntılar çekmemelerine delalet edilmiştir. Aile içinde olabilecek bazı küçük sorunlara karşın rüya sahipleri, bu sorunları çok büyümeden ve kendileri için büyük zararlar göstermeden çözebileceklerdir. Eşinin gerçek hayatında da başka bir erkeğe karşı ilgi duyduğundan şüphe ediyorlarsa, onların peşlerinden bir süre gideceklerdir.

Rüyada Eşinin Başka Biriyle İlişkiye Girdiğini Görmek Diyanet

Rüyada eşin biriyle ilişkiye girmesi, rüyayı görmüş kişilerin kendilerine olan güvensizliklerine yorumlanmıştır. Bu sebepten dolayı rüya sahipleri sahip olmak istedikleri birçok şeyden vazgeçmiş olabilirler. Bazı din alimlerine göreyse kişilerin bu rüyayı görmeleri, eşleri tarafından ihanete uğramalarına delalet edilmiştir. Bu söz konusu ihanet, rüya sahiplerinin yalnızca aldatılması olarak değildir. Maddi olarak bir ihanet veya eşler arasında sıkıntı yaratabilecek bir olay olabilir.

Rüyada Eşini Başka Bir Kadınla Görmek Diyanet

Diyanet’e göre rüyada eşten başkası ile olduğunu görmek, rüya alimleri tarafından rüyayı görmüş kimselerin bir günaha girmelerine, bu günah dolayısıyla da eşlerinin aralarının bozulmasına delalet edilmiştir. Kişiler bu bozulmanın ardından uzunca bir süre tüm hayatlarına sıkıntı vereceklerdir.

Rüyada Eşini Başkasıyla Görmek İhya

Rüyada eşin başkasıyla gezerken görülmesi, rüya sahiplerinin çok güçlü bir karakterinin olmasına ve bu karakteri sayesinde birçok sorunun üstesinden yalnız başına geleceğine delalet edilmiştir. Rüya sahiplerinin eşleri başkalarıyla el ele gezerken görmesi, eşlerinin rüya sahiplerini çok küçük bir nedenden dolayı kırmalarına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri uzunca bir süre eşlerine kırgın kalabilirler.

Rüyada Eşini Başka Erkekle İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyada eşin başa erkekle cinsel ilişkisi, iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Rüya sahipleri eğer mutlu bir evliliğe sahiplerse, bu rüyayı görmeleri kendilerini bazı konular için gereksiz yere üzdüklerine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri kendilerini üzmeleri nedeniyle psikolojik bir bunalıma gireceklerdir.
  • Rüyayı görmüş kişilerin herhangi bir dayanağı kalmamış ve mutsuz bir evlilikleri varsa, kişiler eşlerine boşanmak istediklerini söyleyeceklerdir. Boşanma süreci her iki taraf için de sarsıcı olmayacak ve kolayca hallolacaktır.

 

Rüyada Kocamın Arkadaşımla Öpüştüğünü Görmek

Rüyada eşin arkadaşla öpüşmesi, rüya sahiplerinin eşlerinin gerçek hayatlarında kendi arkadaşlarına veya başka bir erkeğe karşı ilgi duymalarına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, bu durumu fark edecek ancak eşlerine renk vermeyeceklerdir. Kişileri yaptıkları yanlışlardan vazgeçirmek ve ailelerini dağıtmamak amacıyla derin bir uğraş içinde olacaklardır.

Rüyada Eşinin Başka Eşi Olduğunu Görmek

Rüyada kuma sahibi olmayı öğrenmek, rüya tabircilerine göre rüyayı görmüş kimselerin gerek hayatlarında çok sinirlenecekleri bazı olaylar yaşamalarına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş kişiler, iş yerlerinde yaşadıkları sorunları evlerine getiriyor olabilirler. Sinir seviyeleri arttıkça ailelerinde olan huzur da kaybolacaktır. Rüya sahipleri, sırf ailelerine daha fazla zaman ayırabilmek için işlerinden vazgeçmeyi düşünebilirler.

 

Rüyada Eşinin Başka Kadını Öpmesi

Rüyada eşi başka kadını öperken görmek, rüyayı görmüş kimselerin ailelerine karşı olan güvensizliklerine delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri boşanmış veya eşlerini kaybetmişlerse ve rüyalarında başka bir kadını görüyorlarsa, aileleriyle aralarında miras kavgaları yaşanabilir.

 

Rüyada Eşini Başka Bir Evde Görmek

Rüyada eşin başkasının evinde olduğunu görmek, rüya sahiplerinin eşlerinden bir konu hakkında yalan bilgi almasına delalet edilmiştir. Rüya sahiplerine yakın bir dostları eşlerinin başka bir erkekle ilişki içinde olduğunu söyleyebilir. Rüya alimleri, rüya sahiplerinin bu konuda emin olmadan herhangi bir davranışta bulunmamaları gerektiği yorumunu yapmışlardır.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz