Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Eşinin Başka Bir Erkekle Evlendiğini Görmek

Rüyada eşinin başka bir erkekle evlendiğini görmek ne anlama gelir? Rüyada eşinin başkasıyla evlendiğini Görmek hakkında rüya tabirleri NotHaber’de.

Rüyasında eşinin başkasıyla evlendiğini gören erkekler için, bazı rüya tabircileri tarafından üstlerindeki toyluğu atmalarına delalet edilmiştir. Kişiler üstlerinde bulunan bu acemiliği yaşayacakları kötü bir olayla atmalarına yorumlamışlardır. Bu nedenle de rüyada eşin başka erkekle evlendiğinin görülmesi rüya sahipleri için hayırlı bir rüya olarak yorulmuştur.

Rüyada Eski Kocanın Evlendiğini Görmek

Rüyada eski eşin evlenmesi, rüya sahiplerinin kimseye muhtaç olmadan yaşamasına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri ne çocuklarının ne de başka herhangi birinin eline bakmadan ömürlerini tamamlayacaktır. Bazı rüya tabircileri için bu rüyanın görülmesi, psikolojik olark da ne karda güçlü ve dayanıklı biri olduklarının göstergesi kabul edilir.

Rüyada Evliyken Başka Biriyle Evlenmek

Rüyada boşanmadan ikinciye evlenmek, bazı din alimlerine göre bu rüyayı görmüş kişilerin gözlerini doyumsuz olmasına delalet edilmiştir. Eğer rüyayı görmüş kişilerin ekonomik bir özgürlükleri mevcutsa, daha fazla para kazanabilecekleri düşüncesiyle birtakım iş girişimlerinde bulunabilirler. Bu girişimlerin birçoğu olumlu yanıt verecektir ve kişiler gerçekten de daha fazla gelir elde edebileceklerdir.

Rüyada Eşin Evlendiğini Görüp Ağlamak

Rüyada eşin başka biriyle evlenirken gördükten sonra ağlamak, rüyayı görmüş kişilerin eşlerine ne kadar düşkün olduğunun habercisi kabul edilir. Eğer rüya sahipleri, yeni evlenmişlerse ve eşlerini başka erkekle evlenirken rüyalarında görüyorlarsa, evlilikleri boyunca eşlerine düşkün olacaklar ve sadık kalacaklardır.

Rüyada Eşten Başkasıyla Evlenmek

Evli kimselerin rüyalarında başkalarıyla evlenişleri, rüya sahiplerinin özel hayatlarından çok iş hayatlarıyla ilgili yorumlanan bir rüyadır. Rüya sahiplerinin iş ve kariyer dünyasına girişleri gerçekleşecek, isimlerini yavaş yavaş herkese duyurmaya başlayacaklardır. Başarıları katlandıkça rüya sahiplerinin varlığından daha fazla insan haberdar olacak ve işleriyle ilgili daha fazla fırsat yakalama imkanları olacaktır.

Rüyada Kocanın Evlendiğini Görmek

Bir kadının kocasını evlenirken rüyasında görmesi, iki farklı biçimde yorumlanmıştır:

  • Bazı rüya alimlerince bu rüya, rüya sahiplerinin eşlerinin kendilerinden başka biriyle de beraber oluğunu ve yakın zamanda kendilerine bunu söyleyeceklerine yorumlanmıştır. Rüya sahipleri bu haberi aldıktan sonra çok üzülecek hatta yıkılacaklardır.
  • Bazı rüya tabircilerine göreyse bu rüya, rüya sahiplerinin eşleriyle yeterince ilgilenmediklerine delalet edilmiştir. Eşleri ilgisizlikleri nedeniyle kendi evlerinin dışına yöneliyor ve bundan dolayı da hane içinde huzursuzluklar çıkabiliyordur.

Rüyada Evli Birinin Tekrar Evlendiğini Görmek

Rüyada evli birinin evlenişi, bazı din alimlerine göre rüyayı görmüş kişilerin eşlerinden ayrılarak başka biriyle evlenme isteklerine delalet sayılmıştır. Bazı rüya alimleri için bu rüya çok hayırlı kabul edilirken, bazıları için kişilerin haramla işlerinin olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, eğer yeni bir işe başlayacaklarsa işlerini yapmadan önce her ihtimali iyi değerlendirmelilerdir. 

Rüyada Eşi Başka Kadınla Görmek

Evli birinin rüyasında eşini başkasıyla görmesi, bazı alimlere göre rüya sahiplerinin, bazı alimlere göreyse de kişilerin rüyalarında görmüş oldukları kimselerin işleyecekleri büyük günahlara delalet edilmiştir. Özellikle hayatının yakın zamanında kendileri için verilmiş çok zor bir kararı çözüme kavuşturmuş kişiler için bu rüya çok hayırlı kabul edilir. Kişiler yapacakları şeylerin kendileri için hayırlı olup olmayacağını önceden fark edeceklerdir ve buna bağlı olarak önlem alacaklardır.

Rüyada Aldatma Görmek

Evli birinin eşini aldattığının rüyada görülmesi, rüya alimleri tarafından kişilerin çok hayırlı birer insan olmasına delalet edilmiştir. Özellikle erkek rüya sahiplerinin eşlerinin kendilerine başka erkekle aldattığını görmesi, Allah tarafından ihya edildiğine ve çok güzel bir kaderinin yazıldığına yorumlanmıştır.

Diğer Rüya Tabirleri için Tıklayın.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz