Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Instagram’dan gizli hesap hamlesi

NotHaber

Instagram, uygulamayı daha güvenli hale getirmek için 16 yaşından küçüklerin hesabının otomatik olarak ''gizli hesap'' statüsüne alınacağını duyurdu.

Instagram, uygulamayı daha güvenli hale getirebilmek için yeni bir adım attı. 16 yaşından küçüklerin hesabı otomatik olarak ''Gizli Hesap'' statüsüne alınacak. Hesabını gizli tutmak istemeyenlere ise ''herkese açık duruma getirme seçeneği verilecek.

Sosyal medya platformu Instagram, uygulamanın güvenliğini artıracak bir karar aldı. Genç kullanıcıları için yeni güvenlik ayarları başlattı.

16 YAŞ ALTINDAKİLERİN HESAPLARI "GİZLİ HESAP" OLACAK

16 yaş altındaki kullanıcılarının hesaplarını "gizli hesap" statüsüne alacağını duyurdu. Bu hesaplar sadece onaylanan kişiler tarafından takip edilebilecek. Ancak hesabı herkese açık duruma getirme seçeneği de mevcut olacak. Kullanıcılar, hesabını herkese açık hale getirmek isterse, Instagram uyarı mesajı yollayacak. Ve özel hesapta kalmanın faydalarını kullanıcıya bildirecek. 13 yaş altındakiler için Instagram, 13 yaş altı kullanıcılar için de yeni uygulamalar getirileceğini duyurdu.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz