Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Evin İçine Yağmur Yağması

Rüyada evin içine yağmur yağması ne anlama gelir? Rüyada evin içine yağmur yağması hakkında rüya tabirleri ile yorumlar haberimizde.

Rüyada eve yağan yağmurların görülmesi, bazı rüya tabircilerine göre rüya sahiplerinin üzüntülerinden kurtulmalarına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş kişilerin üzüntüleri tamamen bitecek ve yüzlerinin yeniden gülmeye başladığı görülecektir. Eğer kişiler, kendileri yağmurda ıslanırken bir evin içine de yağmur yağdığını görüyorlarsa, birilerinin sıkıntılarından kurtulmalarına yardımcı olacaklardır.

Rüyada Şiddetli Yağan Yağmur Görmek

Rüyada bardaktan boşalır gibi yağmur yağması, rüya sahiplerinin maddi ve manevi olarak yaşayacakları sıkıntılara haberci olarak kabul edilir. Rüya sahipleri yaşayacakları manevi sorunlar nedeniyle maddi sıkıntılar altına da girebilirler. Verecekleri tüm çabalara rağmen kişiler sıkıntılarından kurtulamayacak ve uzunca bir süre göz yaşları eksik olmayacaktır.

Rüyada Yağmur Yağması Diyanet

Diyanet’e göre rüyada yağmur, rüya sahiplerinin maaşlarının bereketlenmesine delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri yalnızca kendilerine ait bir iş yeri kurmak istiyorlarsa, bu konuda bulundukları tüm girişimlerden olumlu sonuçlar alacak ve diledikleri her işi yapmayı başaracaklardır. 

Rüyada Pencereden Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada yağmurun yağışını seyretmek, rüya tabircileri tarafından iki farklı biçimde yorumlanmıştır:

  • Bazı rüya tabircileri, bu rüyayı görmüş kişilerin hanesinde hiçbir zaman bitmeyecek bir bolluğun olacağı yorumunda bulunmuşlardır. Rüya sahipleri bu sayede her zaman maddi açıdan rahat ve sıkıntısız zamanlar geçireceklerdir.
  • Bazı rüya tabircilerine göreyse, rüyayı görmüş kişilerin ellerindeki maddi imkanları kullanmadıkları, bu nedenle de bir süre geçtikten sonra kaybedecekleri delalet edilmiştir. Özellikle rüyasında kapalı bir pencerenin önünden yağmurun yağışını izlemek, rüya sahiplerine açılan kapıları kendilerinin kapatmalarına delalet edilmiştir.

Rüyada Yatağa Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada evde bir yatağa yağan yağmurlar, rüya sahiplerinin kuracakları yuvanın her zaman bereketli ve bolluk içinde olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri eğer, biriyle evlenmek istiyorlarsa, maddi olarak onlara yetemiyor olabilirler. Ancak bu durum hep böyle devam etmeyecektir. Kişilerin talihi bir süre sonra dönecek ve ceplerine geçimlerini fazlasıyla sağlayabilecek paralar girecektir.

Rüyada Gece Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada gece vakti yağan yağmur, rüya sahipleri için hayırlara vesilelere olacak yeni yatırımlara delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri bir yeri gezmek amacıyla yaşadığı yerden uzaklaşacaksa, gittiği yerden yatırım yapmak amacıyla bir ev veya arsa alabilir. Bu mülk, rüya sahiplerinin en sıkışık olduğu anlarda çok iyi bir fiyata satılacak ve kişilerin tüm sorunlarını kapatmaya yetecektir.

Rüyada Güneşli Havada Yağmur Yağdığını Görmek

Rüyada güneşle yağmuru aynı anda görmek, rüya sahiplerinin hayatlarının devamlı olarak üzüntü ve sevinçlerin bir arada yaşanacağına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri yaşadıkları mutlu olayların ardından üzülecekleri şeyler yaşayacaklardır. Bir süre bu durum kendilerine çok garip gelecektir ancak rüya sahipleri zamanla buna da alışacaklardır.

Rüyada Üzerine Yağmur Yağması

Rüyada yağmur altında kalmak, rüyayı görmüş kişilerin Allah tarafından ihya edilmesine delalet edilmiştir. Birçok din alimi, bu rüyayı gören kimselerin kendilerinden başlamak üzere, kendisi ile kan bağında olan herkesin çok mutlu ve bolluk içinde bir hayat geçireceği yorumunda bulunmuştur. Eğer rüya sahipleri, bu bolluk ve bereketin değerini bilmez ve Allah’a verdiği tüm nimetler için şükretmezse elinden kaybedecektir.

Rüyada Yağmur Yağarken Şimşek Çakması

Rüyada şimşek çaktığını görmek, birçok din alimi tarafından rüya sahiplerinin çok sevinecekleri bir olay yaşamalarına delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, kendilerini bir evde değil de açık bir alanda görüyor ve yağmur yağarken şimşeğin üstlerinde çaktığını görüyorlarsa, beklemedikleri anda hayatlarında bir dönüm noktası yaşanacak ve çok mutlu olacaklardır.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz