Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Çeşmeden Abdest Almak

Rüyada Çeşmeden Abdest Almak Ne Demek? Bu sorunun yanıtı ve Rüyada Çeşmeden Abdest Aldığını Görmenin Anlamı hakkında rüya tabirleri haberimizde.

Rüyada abdesti çeşmeden almak, bazı din alimleri tarafından kişilerin ettikleri tüm duaların, uğruna yalvardıkları her şeyin kabul olmasına ve gerçekleşmesine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri Allah’ın sevdiği kullardan biridir, bu sayede de yapacakları her işte bir hayır, atacakları her adımda bir bereket vardır. Ancak bazı rüya tabircileri, rüyasında bir çeşmede abdest aldığını görmüş rüya sahiplerinin yalnızca çok başarılı olacaklarını söylemiştir. Kişilerin aile huzuru, arkadaş çevresi gibi unsurların hiçbiri olmayacak, rüya sahipleri için yaşam yalnızca kariyerden ibaret olacaktır.

Rüyada Abdest Aldığını Görmek

Rüyada abdest almak, rüya sahiplerinin çevrelerinde olan ve kendilerinin de etkilendikleri kötü olayların çevresinde artık dolaşmamak adına verecekleri gayretin olacağına işaret sayılmış bir rüyadır. Rüya sahipleri akıllarını kullanarak içinde su olmadığını bildikleri bir kuyuya inmeyecek ve kendisine güven vermeyen kimselere güvenerek kendilerini boş yere oyalamayacaklardır.

Rüyada Başkasının Evinde Abdest Almak

Rüyada birinin evinde abdest alınması, rüya sahiplerinin hem maddi hem de manevi açıdan çok zorda kaldıkları bir anda tanımadıkları insanlardan fayda görmelerine yorumlanmıştır. Rüyayı görmüş kimseler için bu fayda, en beklemedikleri anda gelecek ve rüya sahiplerinin daha da zor durumda kalmalarını engelleyecektir.

Rüyada Birinin Abdest Aldığını Görmek

Birinin abdest aldığına rüyada şahit olmak, rüyayı görmüş kimselerin üzüntü ve kederlerinden kurtulabilmeleri için birtakım gelişmeler yaşamalarına delalet edilmiştir. Eğer kişiler, rüyalarında kendileriyle beraber başka insanların da abdest aldığını rüyalarında görürlerse, kendi sıkıntılarıyla beraber başka insanların da sıkıntılarına son vermek amacıyla bazı atılımlarda bulunacaklardır.

Rüyada Abdest Alırken Ayaklarını Yıkadığını Görmek

Rüyada abdeste ayaklardan başlamak, rüya sahiplerinin mevcut ve kendilerini çok üzen düşüncelerinin biteceğine delalet edilmiştir. Birçok din alimine göre bu rüya, kişilerin her şeylerini kaybettiklerini düşündükleri bir anda bir şey gerçekleşecek, kişiler artık kendilerini geri dönüşü olmayan sıkıntılarda hissettikleri bir zamanın içindeyken onları çekip çıkaracaklardır.

Rüyada Abdesti Tamamlayamamak

Rüyada abdestin yarım kaldığını görmek, kişilerin bitişini görmek istedikleri birtakım şeyler için ömürlerinin vefa etmemesine delalet edilmiştir. Özellikle kendisi yaşlı ancak çocuklarının yaşları küçük olan kimseler çocuklarının mürüvvetlerini göremeden vefat edebilirler. Bazı rüya tabircileri, bu rüyayı görmüş kimselerin geçmişte yaptıkları hataların sonucunda aldıkları ahlarla beraber vefat etmelerine delalet edilmiştir. Kişiler, helallik almak istedikleri bazı kimselerle iletişim kuramadan ölecektir.

Rüyada Abdest Alıp Namaz Kılmak

Abdest aldıktan sonra namaza durduğunu rüyada görmek, rüya sahiplerinin kendi çabalarıyla yaşayacakları kötü durumlardan ve kederlerden kendilerini uzak tutmalarına yorumlanmıştır. Eğer rüya sahipleri, yaşadıkları her şeye kader diyerek göz yumarsa, zamanla omuzlarına daha fazla keder binecek ve bir süre sonra bu yük rüya sahipleri tarafından kaldırılamayacak kadar ağır olacaktır.

Rüyada Boy Abdesti Almak

Rüyasında gusül aldığını gören kişiler için, işledikleri tüm günahlardan dönecekleri yorumu yapılmıştır. Birçok din alimi içinse bu rüya, rüya sahiplerinin yaşayacakları bazı ferahlamalara, yaşanacak sevinç ve huzur ortamına delalet sayılmıştır. Bazı rüya alimleri için de kişilerin abdest aldıkları su temiz ise kişiler iyi olaylar, kirli ise kötü olaylar yaşayacaklardır.

Rüyada Abdest Alabilmek İçin Su Bulamamak

Abdest almak için su aradığını rüyada görmek, rüya sahiplerinin değerli eşyalarını kaybetmelerine yorumlanmıştır. Birileri kişilerin eşyalarını çalabilir veya rüya sahibinden saklayabilir. Ancak bazı rüya alimleri, rüyasında abdest alabilmek için su arayışına giren kişilerin değerli eşyalarını mevcut borçlarının birazını kapatabilmek amacıyla kendiliğinden satacağını ve böyle bir kayıp yaşayacaklarını söylemişlerdir.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz