Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Yeşil Kaplı Kur'an Görmek

Rüyada Yeşil Kaplı Kur'an Görmek

Kılıfı yeşil Kur’an’ı rüyada görmek, rüya sahiplerinin kendi hayatlarıyla ilgili hiç beklemedikleri bazı olayların olmasına delalet edilmiştir. Kişilerin yaptıkları planlar bir anda değişiklik gösterebilir ve hayatları istediklerinin dışında çok farkı bir yöne doğru gitmeye başlayabilir.

Eğer Rüya sahipleri, gördükleri yeşil kaplı Kur’an’ı birinden aldıklarını rüyalarında görüyorlarsa, yakın zamanda tanışacakları biri sayesinde imanlarının ve maneviyatlarının güçleneceği yorumu da eklenmiştir.

Rüyada Kırmızı Kaplı Kur’an Görmek

Rüyada kırmızı kılıflı Kur’an görmek, din alimleri tarafından rüya sahiplerinin dinden çıkmalarına delalet edilmiştir. Bu durum kendi istekleri doğrultusunda olmayabilir. Ancak kişiler sürekli olarak dinen yasak olan şeyleri yapmaya devam ederlerse, bir süre sonra dinden ve inançlarından çok soğuyacaklardır.

Rüyada Başkasının Elinde Kur’an-ı Kerim Görmek

Başkasının Kur’an tuttuğunu rüyada görmek, rüya sahiplerinin bir melek tarafından korunduğuna delalet edilmiştir. Bu melek, rüya sahiplerine başkalarının hem zarar vermesinden hem de başarılarını kirletmelerinden koruyor olabilir. Rüya sahipleri eğer son zamanlarda kendilerine gelmek üzere olan bir beladan son anda kurtulduklarına şahit olmuşlarsa, bütün bunların bu melek sayesinde olduğunu fark etmelilerdir. Ayrıca, bundan sonraki zamanlarda kişiler, kendilerine zamanla daha fazla dikkat etmeye başlayacaklardır.

Rüyada Elinde Kur'an Görmek

Rüyada Kur’an tutmak, rüya sahiplerinin hayatlarında kurmuş oldukları tüm hayallerin gerçekleşmesinden ve kişilerin kendilerine belirledikleri hedefleri gerçekleşmelerinden sonra ömürlerinin son bulmasına delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, ellerinde tuttukları Kur’an’ı açıp okumaya başladıklarını da görüyorlarsa her zaman helal yoldan ilerleyeceklerdir.

Rüyada Kur’an Görmek

Rüyada görülmüş Kur’an-ı Kerim, rüya sahiplerinin çok güçlü bir vicdana sahip olmalarına delalet edilmiştir. Bu vicdani yönleri sayesinde rüya sahipleri, herkes tarafından akıl alan bir kimse olabilir. Özellikle yakın çevresindeki kimseler, en ufak sorunlarında doğrudan rüya sahibine geliyorlardır. Buna benzer bir olayla rüya sahipleri yakın bir zamanda yeniden karşılaşabilirler.

Rüyada Kur’an Taşımak

Rüyada yanında Kur’an bulundurduğunu görmek, hem rüya sahiplerinin hem de ailelerinin dine çok uygun yaşamlara sahip olmalarına delalet edilmiştir. Eğer rüyayı görmüş kişiler, yakın zamanda kendilerinden çok büyük bir yardım talebinde bulunan bir kişiye karşılaşırsa ona yardım edemeyebilirler. Bu durum rüya sahiplerini derinden etkileyecek, kişilerin vicdanlarını sızlatacaktır.

Rüyada Kur’an Okuyan Birini Görmek

Rüyada birinin Kur’an okuması, rüyayı görmüş kimselerin çok büyük bir dualarının kabul olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri eğer, yakın zamanda kendileri için değil ancak çocukları için bir dilekte bulunmuşlarsa yakın zaman içinde kabul olduğunu kendi gözleriyle göreceklerdir. Bu durum, kişilerin Allah’a daha çok yaklaşmalarını sağlayacaktır.

Rüyada Kur’an Sesi Duymak

Rüyada Kur’an okuyan birini duymak, geçmişte psikolojik tedavi görmüş veya hala bazı psikolojik sorunları olan kimseler için çok hayırlı bir rüya olarak yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, ailelerinin ve eğer varsa eşlerinin destekleri ile kendilerine acı veren bu durumdan çıkmalarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, tedavi gördükleri süreç boyunca çok sıkıntı çekmiş olabilirler. Ancak bundan sonra kendi hayatlarını hem daha iyi hem de daha rahat yaşayabileceklerdir.

Rüyada Kur’an-ı Kerim Hediyesi Almak

Birinden Kur’an hediyesi aldığını rüyada görmek, iki farklı biçimde delalet edilmiştir:

  • Bekar kimselerin karşı cinslerinde olan birinden kur’an hediye alması, rüya sahiplerinin çok hayırlı bir evlilik yapmalarına delalet edilmiştir.
  • Evli rüya sahiplerinin bu rüyayı görmeleri ise çocuklarının hem çok hayırlı olmasına hem de rüya sahiplerinin çocuklarının iyi bir hayatta yaşamaya başladıklarını görmelerine yorumlanmıştır.
Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz