Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Yeşil Buğday Tarlası Görmek

Rüyada Yeşil Buğday Tarlası Görmek

Rüyada yeşil buğday tarlası görmek, rüya sahiplerinin hayatlarının büyük bir kısmında yaşamış oldukları sıkıntılara karşı verdikleri mücadeleyi yakın zamanda kazanmalarına delalet edilmiştir. Bu mücadele bir hastalığa veya bir kimse ile yaşanan fikir ayrılığına karşı olarak veriliyor olabilir.

Bazı din alimleri, Rüyasında yeşil Buğday Tarlagörmüş kimselerin almaları gereken bazı kararları zamanından daha erken almalarının kendilerine çok zarar vereceğini söylemiştir. Rüyada Yeşil Buğday Tarlası görmek kendi içinde çeşitlilik gösterebilir. Her rüyada görülenler farklı olmakla birlikte çeşitli durumlarda buğday tarlaları da rüyalarımızda yer almaktadır. İşte bu rüyalar ve anlamları:

Rüyada Buğday Tarlasında Yürüdüğünü Görmek

Buğday tarlasında yürümeyi rüyada görmek, birçok din alimince rüyayı görmüş kimselerin gelirlerinin birdenbire artmasına delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri bir yerde çalışmalarına rağmen başka yerlerden de iş teklifleri almaya devam ediyorlarsa, geleceklerinde mesleklerinde çok daha büyük başarılar yakalayacak ve bu başarılarla devamlı olarak arttıracaklardır.

Rüyada Yeşil Buğday Tarlasında Yürümek

Rüyada olmamış buğdayların arasında yürümek, rüya sahiplerinin tümü için kısmet anlamında yorumlanmıştır. Birkaç din alimi, bu rüyayı görmüş bekar kişilerin yapacakları evliliklerin kendilerine mutsuzluk getireceğini söylemiş, ancak kişilerin evliliklerinde herhangi bir maddi kaygılarının hiçbir zaman bulunmayacağını da eklemiştir. Eğer rüya sahipleri, yapmak zorunda oldukları bir evliliğe çok tepki gösteriyor ve karşı çıkıyorsa, daha objektif bir biçimde karar vermelilerdir.

Rüyada Buğday Tarlası Görmek

Buğday ekilmiş tarlayı rüyada görmek, rüya sahiplerinin ömürlerinin çok uzun olmasına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş kimseler bu üzün ömürleri boyunca hem kendileri hem de aileleri adına çok değerli ve yıllar geçse dahi hatırlanacak izler bırakacaklardır. Eğer rüya sahipleri önce Yeşil Buğday tarlasında yürüdüklerini, daha sonra da bu tarlanın olgunlaştığını görmüşlerse, önlerinde yaşacakları dönemler rüya sahiplerinin yeni kazanç planları yapabilmesi için çok uygun olacaktır.

Rüyada Yeşil Buğday Yemek

Taze buğdayı rüyada yemek, rüya sahiplerinin dinlerine bağlanmasına delalet sayılmıştır. Rüya sahipleri Allah’a daha yakın olabilmek için daha fazla emek verecek, ibadetlerini daha düzgün bir şekilde yerine getirebilmek için çaba gösterecektir. Rüyayı görmüş kişilerin yapacakları bu davranışlar, kendilerini ruhsal olarak daha iyi hissetmelerini sağlayacaktır.

Rüyada Buğday Tanesi Görmek

Rüyada buğdayın başağını görmek, birçok din alimine ve rüya tabircisine göre kişilerin evlerine ve işlerine girecek olan bereketin habercisidir. Eğer rüyayı görmüş kimseler, yakın zamanda iş yapabilmek için bir yerlerden haber bekliyorlarsa bu haberler yakın zamanda, tam da rüya sahiplerinin arzuladığı ve hesapladığı gibi gelebilir.

Rüyada Sarı Buğday Tarlası Görmek

Olgunlaşmış buğday tarlasının rüyada görülmesi, özellikle tarımla geçimini sağlamakta olan kişiler için çok hayırlı kabul edilir. Gelecek yıl rüya sahipleri ektiklerinden çok daha fazla mahsul alacak ve rüya sahipleri bu gelecek fazla para sayesinde hem borçlarını kapatacak hem de gelecek yıllarda daha fazla ekin ekmek fırsatı bulacaktır.

Rüyada Ekin Biçtiğini Görmek

Rüyada buğdayları biçmek, rüya sahiplerinin gerçek hayatlarında bir işlerini kolaylaştırmalarına delalet edilmiştir. Birçok insan, rüya sahiplerinin bu işi başaramayacağını düşünecek ve bu düşüncelerini kendilerine de söyleyeceklerdir. Ancak rüya sahipleri başarıları ile herkesi şaşırtacaktır. Bu zor iş, başarıldıktan sonra rüya sahiplerinin kendi yollarını açmalarını da sağlayacaktır.

Rüyada Biçilmiş Buğday Tarlası Görmek

Biçilmiş buğday tarlasının rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin kendilerine çok yakın gördükleri bir kimsenin işini kolaylaştırmalarına delalet edilmiştir. Başkalarına ettikleri yardımlar, rüya sahiplerine de olumlu birtakım olaylar olarak yansıyacaktır. Bazı din alimlerine göre, birinin rüyasında yeşil buğday tarlasını biçilmiş olarak görmesi, kişilerin başlarına gelecek ve hayatlarını alt üst edecek birtakım olayların yaşanacağına habercidir.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz