Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Rüyada yeni ayakkabı almak ne anlama gelir?

Rüyada yeni ayakkabı almak ne anlama gelir?

Rüyada yeni ayakkabı almak ne anlama gelir?
ÖZET

  • Rüyada Yeni Ayakkabı Almak Ne Anlama Gelir? Rüyada Yeni Bir Ayakkabı Aldığını Görmek Ne Demek? Bu soruların yanıtı ve rüya tabirleri haberimizde.

Rüyada yeni ayakkabı alınması, yüklü miktarda bir servete sahip olmaya işarettir. Rüyasında yeni ayakkabı alan ve bu ayakkabıları ayağına giydiğini gören kişiler kısa sürede şaşırtıcı olaylar yaşayacak ve zengin olacaktır. Kişi malını koruyacak ve boş yere harcamayacaktır.

Rüyada Beyaz Ayakkabı Görmek

Rüyada görülen beyaz ayakkabılar, neredeyse tüm din alimleri tarafından hayırlı işlere yorulmuştur. Rüyasında beyaz ayakkabı giyen kızların hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, evli kadınların ise erkek çocuk sahibi olacağına delalet edilmiştir. Eğer bir erkek rüyasında ayağından beyaz ayakkabı çıkarırsa ayağına geleceği fırsatları tepecek ve ani olarak para kaybedecektir.

Rüyada Eskimiş Ayakkabılar Giymek

Rüyada görülen eski ayakkabılar, dert manasında yorumlanmıştır. Rüya sahibinin birinden eski ayakkabı alması o kişinin yükümlülüklerini alacağına yorumlanmıştır. Kişinin bulduğu eski bir çift ayakkabıyı alıp giymesi ise bir süre sıkıntı çekeceğine işarettir. Bazı rüya yorumcuları bu rüyayı uyarıcı olarak kabul eder. Kişiler eğer yeni bir işe başlamadan bu rüyayı görüyorsa, yapacağı işte bazı sıkıntıları olacaktır.

Rüyada Ayakkabılar Görmek

Rüyada bir sürü ayakkabı görülmesi, açılacak yeni iş kapıları olarak yorumlanır. Eğer bu ayakkabılar, rüya sahibinin kendisine aitse şu anki mesleğinde yükseleceği ve zamanla çok para kazanacağına yorumlanır. Yeni ayakkabılar alındığının görülmesi ise rüya sahibine yeni iş tekliflerinin geleceğine delalet edilmiştir.

Rüyada Çamurlu Ayakkabı Görmek

Rüyada çamurla kirlenmiş ayakkabıların oluşu, rüya sahibinin bir yolculuğa çıkmasına ancak bu yolculuğun hayırlı olmamasına delalettir. Rüya sahibi, yola çıktıktan sonra bir kaza yapabilir veya gittiği yerde kötü bir olay yaşanabilir. İmamı Nablusi (r.a.)’ya göre ise bu rüya, kişinin namusu hakkında çıkarılacak dedikodulara delalet edilmiştir. Rüya sahibi dikkatli olmalı, kendi hakkında söylenen kötü sözlerin asılsız olduğunu anlatmalıdır.

Rüyada Çocuk Ayakkabısı Görmek

Rüyada bir çocuğun ayakkabısının görülmesi, evli kimseler için çocuk anlamında yorumlanır. Özellikle uzun yıllardır evli olan kişilerin bu rüyayı görmeleri, hayırlı bir evlada kavuşacaklarının habercisi olarak yorumlanır. Bu çocuğun gelişi ile daha huzurlu ve mutlu bir hayatları olacaktır.

Rüyada Ayakkabı Kaybetmek

Kişilerin rüyalarında kaybedilen ayakkabılar görmeleri, bazı eksikliklere delalet edilmiştir. Bazı kişiler için bu eksiklikler maddidir, ancak bu rüyayı gören kişiler için genellikle manevi olarak söylenir. Evli kişiler eşlerinden sevgi görmüyor olabilir veya ailelerinden birini kaybetmeleri durumunda kendilerini bir boşlukta hissedebilirler.

Rüyada Ayakkabının Tekini Kaybetmek

Teki kaybedilmiş ayakkabılar, rüya yorumcuları tarafından iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Bu yorumlardan ilki, rüya sahiplerinin hayatlarının değişimine delalet edilmiştir. Kişilerin yeni tanışacakları insanlar onları doğru yollara sürükleyecek ve hayatlarını çok kısa bir sürede olumlu olacak şekilde değiştireceklerdir.
  • Diğer yorum ise din alimleri tarafından da desteklenmiştir ve rüya sahiplerinin kaderlerinde olacak değişiklikler olarak yorumlanmıştır. Kişiler bu rüyanı görmelerinin ardından bir süre çok şanssız olduklarını düşünür. Ancak talep ettikleri şeylerin olmaması sayesinde kendi karşılarına daha güzel fırsatlar çıkacaktır.

Rüyada Ayakkabı Denemek

Rüyada birçok ayakkabının denenmesi, maddi durumları iyi olmayan kişilerin bugüne kadar para kazanmak için verdikleri emeklerin olumlu sonuçlanması anlamında yorumlanmıştır. Başka kişilerin ayakkabılarının denenmesi, eğer görülen kişi tanınıyorsa ondan yardım almaya, eğer tanınmıyorsa da ilahi bir güçten yardım almaya yorumlanır. Eğer rüya sahibi, yeni ayakkabılar deniyorsa, bu rüya yeni bir işe veya eşe sahip olmaya da yorumlanmıştır. Rüya sahibi eğer evliyse, eşler arasında yaşanan problemler dolayısıyla ayrılıklar yaşanabilir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz