Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Yatak Örtüsü Görmek! Güzel Günler Yolda

Rüyada yatak örtüsü görmek ne demek? Bu sorunun yanıtı ve rüyada yatak örtüsü görmek hakkında rüya tabirleri haberimizde.

Rüyada yatağa serilmiş örtünün görülmesi, Rüya sahiplerinin önce güzel günler görmesine, bu güzel günlerin peşinden de hayatlarını çok iyi bir biçimde idame ettireceklerini öğrenmelerine yorumlanmıştır. Rüyasında yatak örtüsü görmüş herkes için, ortak olarak hayatlarında maddi sıkıntı yaşamayacakları yorumu yapılmış, elleri ne zaman dara düşse her zaman içinden kolaylıkla çıkacakları yorumları yapılmıştır.

Rüya tabirleri kaynaklarına göre rüyada yatak örtüsü görmenin birden fazla çeşidi de bulunmaktadır. İşte detaylar...

Rüyada Siyah Yatak Örtüsü Görmek

Siyah renkli yatak örtüsünün rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin Allah’a etmiş oldukları tüm duaların çok yakın zamanda kabul olmasına delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, taşınma, iş değiştirme, boşanma veya evlenme konularıyla ilgili bir dua etmişse ya da istekte bulunmuşsa kişilerin duaları istekleri doğrultusunda gerçekleşecektir.

Rüyada Beyaz Yatak Örtüsü Görmek

Yatak örtüsünün beyaz olduğunu rüyada görmek, rüya sahiplerinin evliliklerine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri ilişkilerini daha ciddi bir boyuta taşıyabilirler veya uzun yıllardan beri süregelen bir ilişkileri mevcutsa artık evlilik kararını almanın vaktinin gelmiş olduğunu düşünebilirler. Evli kişiler için ise bu rüya, kişilerin nikah tazelemelerine yorumlanmıştır. 30 yılı aşkın süredir evli olan kimselerin bu rüyayı görüşü, eşlerinin kendilerine hala ilk günkü gibi aşık olduklarına yorumlanmıştır.

Rüyada Yeşil Yatak Örtüsü Görmek

Rüyada yeşil renkli örtü görmek, rüyayı görmüş kimselerin Allah yolundan ayrılmadan ölmelerine delalet edilmiştir. Özellikle kendi yatağına yeşil renkli yatak örtüsü serdiğini görmüş kimseler, harama bulaşmadan ömürlerini tamamlayacaklardır. Kişilerin cenazesi çok kalabalık olacak ve rüya sahiplerinin arkasından hep iyi şeyler söylenecektir.

Rüyada Yatak Örtüsü Satın Almak

Rüyada parayla yatak örtüsü almak, rüyayı görmüş kişilerin maddi olarak bulundukları konum sayesinde her işlerini çözmelerine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri şu an değillerse bile yakın zamanda çok zengin olacaklar, bu zenginlikleri sayesinde de istedikleri her şeye kolayca erişecek ve para ile her şeyi alabileceklerini düşüneceklerdir.

Rüyada Renkli Yatak Örtüsü Görmek

Rengarenk yatak örtüsünü rüyada görmek, rüyayı görmüş kimselerin sahip oldukları ancak henüz kendilerinin de farkında olmadıkları bazı yeteneklerinin olmasına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş kimseler, yeni tanıştıkları kimseler sayesinde bu yeteneklerini fark edebilir. Hatta kişiler, spor dallarından bazıları için yetenekli olduklarını fark ederlerse bunların peşinden giderek kendilerini çok geliştirebilirler.

Rüyada İşlemeli Yatak Örtüsü Görmek

Elle işlenmiş yatak örtüsünü rüyada görmek, rüya sahiplerinin çok emek verdikleri gönül ilişkilerinin evliliğe kadar uzanacağına delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş kimseler eğer, kimseyi sevemeyecekleri düşünüyorlarsa veya evlilik gibi bir durumun kendileri için hiç uygun olmadığı fikrine sahiplerse, karşılarına bu fikirlerini bütünüyle değiştirecek biri çıkacaktır. Rüya sahipleri bu kimse ile yeniden doğduklarını hissedeceklerdir.

Rüyada Pembe Yatak Örtüsü Görmek

Rüyada pembe renkli örtünün yatağa serildiğini görmek, birçok rüya tabircisine göre rüya sahiplerinin bir taraflarının hala çocuk olduğuna yorumlanmıştır. Kişiler hala kendileri çocuk hissetmeleri nedeniyle yaşlarına uygun kaçmayan davranışlarda bulunuyor olabilir. Bu sebepten dolayı, kendilerine çok yakın olarak gördükleri birinden beklemedikleri sözler duyacaklardır. Kişiler bu sözlere fazlaca kırılabilirler. Kişilere bu duruma kırıldıklarını karşılarındaki insanlara bildirmeleri gerekecektir, aksi takdirde yaşadıkları şeyleri kimse fark etmeyecektir.

Rüyada Temiz Yatak Örtüsü Görmek

Tertemiz yatak örtüsünün serilmiş olarak rüyada görmek, rüya sahiplerine yakın zamanda birçok insanın iyi niyet, tebrik ve benzeri dileklerini sunmasına yorumlanmış rüyalar arasında yer alır. Eğer rüya sahipleri, gördükleri temiz yatak örtüsünü kendileri kirlettiklerini de görüyorlarsa, bir sebepten dolayı bu kendilerine sunulacak iyi niyet ve dilekleri kabul edemeyeceklerdir.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz