Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Rüyada Vurulmak Ama Ölmemek

Rüyada Vurulmak Ama Ölmemek

Rüyada Vurulmak Ama Ölmemek
ÖZET

  • Rüyada vurulmak ama ölmemek anlamı ne demek? Rüyada vurulmak ama ölmemek hakkında rüya tabirleri ve yorumlar haberimizde.

Rüyada vurulmaya rağmen yaşamak, rüya sahibinin çok zengin olacağına delalet edilmiştir. Rüyasında vurulmasına rağmen hasar almayan kişiler, önce işlerini yoluna koyar, zamanla da kazandıkları parayı arttırmaya başlarlar. Kişilerin kazandıkları her para helaldir, bu nedenle de zenginlikten fakirliğe kolay düşmeyecekleri delalet edilmiştir.

Rüya tabirleri kaynaklarından derlediğimiz bilgilere göre, rüyada vurulmak hakkında diğer yorumlar ise şöyle:

Rüyada Vurulmak Ancak Vücuttan Kan Akmaması

Rüyada vurulmak ama kan görmemek, üç farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Bu rüyayı görmüş kişiler, uzun süreli bir yolculuğa çıkabilirler. Bu çıktıkları yolculuk işleriyle ilgilidir ve kişiler bu seyahatten döndükten sonra kendileri için maddi geliri çok yüksek olarak işlere imza atacaklardır.
  • Rüya sahipleri bir yakınından kendini kötü etkileyen bir haber alacaktır. Bu haberin kendisine ulaşmasından sonra uzunca bir süre hem kendine hem de ailesine zarar gelmesinden endişe duyacak ve tedirgin olacaktır.
  • Rüyayı görmüş kişi, eğer kendi şirketine sahiplerse yaptıkları anlaşmalara dikkat etmelidir. Ortaklık kurduğu kişilerden ihanet görebilirler.

Rüyada Vurulmak Ancak Acı Hissetmemek

Rüyada vurulduktan sonra canın acımaması, bazı din alimleri için kişilerin dostlarından yiyecekleri kazıklara delalet edilmiştir. Rüya sahipleri çok güvendikleri dostlarına bir emanet bırakabilirler. Ancak dostları sandıkları kişiler bu emanete ihanet edecek ve gerçek yüzlerini göstereceklerdir. Bazı din alimlerine göre ise bu rüya iflasın habercisidir. Yapılan yatırımlara çok dikkat edilmesi gerekir.

Rüyada Vurulmak Diyanet

Diyanet’in rüyasında vurulanlara yorumu, rüya sahiplerinin geçmişte bir konuda sorun yaşadıkları kişilerle yeniden tartışma yaşamaları hususunda olmuştur. Bu tartışmalar manevi bir konuda yaşanmıştır ve yenilenmesi rüya sahiplerine zor günleri getirecektir.

Rüyada Bacaktan Vurulmak

Rüya sahiplerinin bacaklarının yaralanması, din alimlerine göre yollarına taş koyan kimselerin varlığına işarettir. Eğer rüya sahipleri, bacaklarından vurulduklarını ve bacaklarının koptuğunu görüyorlarsa kısa süre içinde kendilerine köstek olacak kişileri fark edecek ve vermek istedikleri zararlara engel olacaklardır.

Rüyada Göğüsten Vurulmak

Göğsünden vurulmanın rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin yaptıkları çalışmaların bir yatırım niyetinde olduğuna yorumlanmıştır. Rüya sahiplerinin gerçekleştirmek istedikleri bir projeleri veya işleri mevcutsa, yakın bir zamanda güçlü bir ortaklık kuracak, bu ortaklık sayesinde de herkesin övgüyle bahsettiği birçok işe imza atacaklardır.

Rüyada Kurşun Yemek

Rüya sahiplerinin silahla vurulması, çoğu rüya tabircisi tarafından kişilerin aşık olmasına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri kendilerini bir anda divane olmuş kadar aşık hissedecek ve ilgi duydukları kişiye olan aşkları uzun süre devam edecektir. Eğer rüya sahipleri, kendilerine ateş edilmesine rağmen ölmüyorlarsa, uğruna divane oldukları aşkları kısa süreli olacak ve kişiler büyük acılar çekeceklerdir.

Rüyada Kafadan Vurulmak

Rüya sahiplerinin başlarına ateş edilmesi, rüya sahiplerinin hep hayırsız işlerde olmasına delalet edilen bir rüyadır. Rüya sahipleri yaptıkları hatalardan ders almayan, bu nedenle de sürekli olarak başına iş açan biridir. Bazı tabirciler ise bu rüyayı, kişilerin hayatlarında çok korktukları ve çekindikleri insanlar olduğu şeklinde yorumlamıştır. Kişiler istedikleri birtakım şeyleri bu kişiler yüzünden gerçekleştiremiyor olabilirler.

Rüyada Sırttan Vurulmak

Kişilerin arkalarından vurulduklarını gördükleri rüyalar, çoğu tabirci tarafından gizli düşmanların varlığına yorumlanmıştır. Gizli duran bu düşmanlar yakın zamanda kendilerini gösterebilir ya da kendilerini göstermeden rüya sahibine zarar vermek girişiminde bulunabilir. Bazı yorumcular için ise bu rüya, evli kimselerin eşleri tarafından aldatıldığı şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Mermi Görmek

Rüyada saçılmış mermiler görmek, rüya sahiplerinin yakınları tarafından kandırılmasına yorumlanmıştır. Kişi, kendine söylenen bir yalana göre hareket edebilir. Eğer rüya sahibi, gördüğü mermilerle vurulursa, kendisine söylenen yalan nedeniyle çok zor günler geçirecektir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz