Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Rüyada Topuklu Ayakkabı ile Yürümek

Rüyada Topuklu Ayakkabı ile Yürümek

Rüyada Topuklu Ayakkabı ile Yürümek
ÖZET

  • Rüyada Topuklu Ayakkabıyla Yürümek anlamı Ne Demek? Rüyada topuklu ayakkabı ile yürümek hakkında rüya tabirleri ve yorumlar NotHaber'de.

Rüyada yüksek topuklu ayakkabı ile yürünmesi, din alimleri için rüya sahiplerinin saygınlığına delalet edilmiştir. Rüya sahibi fark etmese de tanıdığı herkes ona ve yaptığı işlere saygı duyuyordur. Eğer rüya sahibi, rüyasında bir erkeğin topuklu ayakkabı giydiğini görüyorsa, yakın bir zamanda yaşayacağı bir olay nedeniyle saygınlığını kaybedecek ve bir daha geri kazanamayacaktır.

Rüya tabirleri kaynaklarında yer alan, rüyada topuklu ayakkabı ile yürümek hakkında diğer yorumlar ise şöyle:

Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Giymek

Rüyada giyilen siyah topuklular, kadın rüya sahipleri için bir kutlama yapmaya ya da yapılan bir kutlama içinde bulunmaya yorumlanmıştır. Rüya sahipleri sakin ve huzurlu günler yaşayacaktır. Ancak eğer rüya sahipleri erkekse, siyah topuklu ayakkabılar onlar için huzursuzluk anlamında yorumlanmıştır. Özellikle evli erkekler, eşleriyle önemsiz konular nedeniyle tartışmamaya özen göstermelilerdir.

Rüyada Topuklu Ayakkabı Denemek

Rüyada topuklu ayakkabı giyip çıkarmak, rüya sahibinin yapmakla meşgul olduğu meslek dışında girişeceği işlere yorumlanmıştır. Rüyayı görmüş kişiler yeni bir iş projesi üzerine çalışabilir veya hazırlanmış bir projeye son anda dahil olabilirler. Bu rüya, genellikle kişilerin yaptıkları işlerde başarı sağlamalarına yorumlanmıştır.

Rüyada Birinin Ayakkabı Denemesi

Rüyada birini ayakkabı giyerken ve çıkarırken görmek, rüya sahiplerinin edineceği yüksek rütbelere işaret sayılmıştır. Rüya tabircilerine göre bu rüya, rüya sahiplerinin kazanacakları şan ve şöhret için önceden bir işarettir. Eğer kişiler, tanıdığı birine topuklu ayakkabı giydiriyor veya denetiyorsa, gördükleri kişinin kazanacağı ün için vesile olacaklardır.

Rüyada Kırmızı Topuklu Ayakkabı Görmek

Kişilerin rüyalarında gördükleri kırmızı ve topuklu ayakkabılar, imza yetkisi kazanmaya işaret edilmiştir. Bazı rüya tabircilerine göre kişiler bir şirketin başına geçebilirler. Bazı din alimlerine göre ise bu rüya evlenmeye veya nikah şahidi olmaya yorumlanmıştır.

Rüyada Ayakkabının Topuğunun Kırılması

Rüyada görülen kırık topuklu ayakkabı, rüya sahibinin hedeflerini gerçekleştirememesi olarak yorumlanmıştır. Rüya sahipleri bu rüyadan sonra bir süre boyunca istediği hiçbir şeye ulaşamayabilir. Bu süre çok uzun sürmeyecek olsa da kişilerin moralinin bozulmasına neden olacaktır.

Rüyada Çok Sayıda Ayakkabı Görmek

Rüyada bir sürü ayakkabı görmek, rüya sahibinin kısmetinin açılmasına delalet edilmiştir. Bu bahsedilen kısmet açıklığı rüya sahipleri için yalnızca kendisine talip olan insanları ifade etmez. Kişilerin şansı açılacak, düşündükleri her şey gerçekleşecek ve sahip olmak istedikleri her şeye kısa bir süre içinde ulaşabileceklerdir.

Rüyada Topuklu Ayakkabıyla Düşmek

Rüyada topuklu ayakkabıyla yürüyememek, rüya sahibi için rahat etmemek olarak yorumlanmıştır. Kişinin başından hiç sorun eksilmeyecek, biri biterse diğeri başlayacaktır. Bir süre sonra bu durum kişi için çok yorucu gelecektir. Ancak kendi sorumluluklarını devam ettirmek zorundadır.

Rüyada Hediye Olarak Topuklu Ayakkabı Almak

Rüya sahiplerine topuklu ayakkabı hediyesinin verilmesi, geleceğe yorumlanmıştır. Bu rüya için yapılmış iki farklı yorum şunlardır:

  • Rüya sahipleri eğer bekarsa ve rüyalarında bir erkek kendilerine topuklu ayakkabı hediye ediyorsa, kendileri ile bir ilişki kurma isteğinde olabilir. Eğer gerçek hayatta böyle bir durum söz konusuysa, kokusu yakın zamanda çıkacaktır.
  • Rüya sahipleri erkekse veya evliyse, eşlerinin ailelerinden ihtiyaç duydukları bir konuda yardım alacaklardır. Bu durum maddi veya çocuk bakımı ile ilgili olabilir.

Rüyada Kar İçinde Topuklu Ayakkabıyla Yürümek

Karda topuklu ayakkabıyla yürünmesi, rüya sahiplerinin saf ve temiz kalpli olmalarına işaret sayılmıştır. Eğer kişilerin giydikleri topuklu ayakkabılar eğer yağmış karın boyunun altında kalıyorsa, yani kişilerin ayakları kara batıyorsa, kişiler zor bir durum içinde kalabilirler. Kar içinde topuklu ayakkabılar çıkarılıyorsa, rüya sahipleri çok sevdikleri biri ile aralarına mesafe koyacaklardır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz