Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Rüyada Taşınmak

Rüyada Taşınmak

Rüyada Taşınmak
ÖZET

  • Rüyada taşınmak anlamı ne demek? Rüyada taşınmak hakkında rüya tabirleri ve yorumlar NotHaber'de.

Rüyada yeni bir yere taşınmak, rüya sahiplerinin hayallerini gerçekleştirebilmeleri için yeni başlangıçlar yapmalarına delalet edilmiştir. Rüyasında daha önce gördüğü bir eve taşındığını gören rüya sahipleri, kendi hayatlarıyla ilgili birtakım yenilikler yapmak isteyebilir ve yeni bir şehre taşınabilir.

Rüya tabirleri kaynaklarına göre, rüyada taşınmak ve yerleşim yerini değiştirmek hakkında diğer yorumlar ise söyle:

Rüyada Başka Şehre Taşınmak

Kişilerin rüyasında farklı şehirlere taşınmaları, rüya tabircileri tarafından değişim olarak yorumlanmıştır. Rüya sahiplerinin biri insanlara gösterdiği, diğeri de sadece yanlı kaldığı zaman gösterdiği iki yüzü vardır. Psikologlar tarafından bu durum kişilik bozukluğu olarak da adlandırılır. Rüya sahipleri böyle olmaya devam ederse psikolojik olarak sorunlar yaşayacak, yaşadıkları sorunlar da zor günler geçirmelerine neden olacaktır.

Rüyada Ev Değiştirmek

Rüyada başka evde yaşamanın görülmesi, rüya sahibinin iş hayatında yaşayacağı yeni ve olumlu gelişmelerin işareti olarak sayılmıştır. Rüya sahipleri kariyerleri ile ilgili olmuş gelişmeleri hiç beklemedikleri bir anda alacak, bu yükselişler sayesinde de ceplerine fazla para girecektir.

Rüyada Ev Kiralamak

Rüyada kiralık eve taşınmak, rüya sahiplerinin geçici heveslere sahip olduğunun bir habercisi olarak yorumlanmıştır. Din alimleri, rüya sahiplerinin bir gönül ilişkisi varsa yakın zamanda o ilişkiden sıkılacaklarını, uzun bir süredir de aynı yerde çalışıyorlarsa işlerini değiştirmek isteyeceklerini söylemiştir. Bazı rüya yorumcularına göre de kiralanmış bir eve taşınmak ve yerleşmek, hızlı alınan kararlardan pişmanlık duymaya delalet edilmiştir. Bu karar evlilik ya da çocuk sahibi olmakla ilgili olabilir.

Rüyada Yaşanan Evden Taşınmak İstemek

Kişilerin rüyalarında taşınmak istemeleri, iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Din alimleri tarafından bu rüya için yapılan yorum, rüya sahibinin fikirleri nedeniyle çevresindeki insanlarla devamlı olarak bir çatışma içinde olması şeklinde yapılmıştır.
  • Rüya tabircileri ise bu rüyayı kişilerin maddi kazançlarının devamlı olarak gelmesine yorumlamışlardır. Rüya sahibi aynı başarısını yıllar boyunca sergilemeye devam edecek, bu sayede de hem rütbesinden olmayacak hem de düzenli bir şekilde gelire sahip olacaktır.

Rüyada Taşınmak İçin Eşya Toplamak

Taşınmak için kolilere eşya doldurmak, bazen rüya sahiplerinin yeni bir ev almasına yorumlanmıştır. Bazen de insanlardan yardım görmeye delalet edilmiştir. Bu alınacak yardım kişilerin meslekleriyle ilgili olabilir.

Rüyada Ev Aramak

Rüyada taşınacak ev aramak, rüya sahiplerinin işleri nedeniyle farklı bir il veya ülkede yaşamaya başlamalarına delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri öğretmenlik veya askerlik gibi bir meslekle meşgullerse yakın bir zamanda tayinleri çıkabilir. Gittikleri yerler rüya sahipleri için çok hayırlı olacaktır ve gittikleri yerde bugüne kadar kurdukları hayalleri gerçekleştirebileceklerdir.

Rüyada Taşınmanın Psikolojik Yorumu

Rüyasında taşındığını gören kimseleri, psikologlara göre yaşadıkları yerde mutlu olamayan kimselerdir. Eğer biri, yaşadığı ve zamanının büyük bir kısmını geçirdiği bir yerden ayrılmak istiyorsa, o yerde kendisini huzursuz ve rahatsız eden bir şeyler mevcuttur. Bazı psikologlara göreyse bu rüya, kişilerin günlük hayatlarında taşınma fikrini düşünmeleri veya birinin taşındığını duymaları üzerine görülmüş bir rüyadır.

Rüyada Kişilerin Memleketlerine Taşınmaları

Rüyada memlekete taşınmak, rüya sahiplerinin maddi olarak bir çöküş yaşamasına ve bu çöküş nedeniyle de çok zor günler geçirmelerine delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, yeni bir yatırım yaptıysa, bu yatırım nedeniyle zor günler geçireceklerdir. Psikologlara göre de bu rüya özellikle büyük ve kalabalık şehirlerde yaşayan kimseler tarafından daha fazla görülür. Devamlı olarak bir kargaşa ile boğuşan kişiler, kendi memleketlerinde daha huzurlu hissederler, bu nedenle de rüyalarında oraya taşındıklarını görürler.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz