Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada tanıdığın bir kadın görmek

Rüyada tanıdığın bir kadın görmek ne anlama gelir? Rüyada tanıdığın bir kadını görmek hakkında rüya tabirleri haberimizde.

Rüyada geçmişte tanışılmış bir kadının görülmesi, birçok Rüya alimi için kişilerin zengin olmasına yorumlanmıştır. Rüyayı görmüş kişiler, eğer rüyalarında gördükleri tanıdıkları bir kadından bazı öğütler duyduklarını rüyalarında görmüşlerse duydukları şeyleri hayatlarına uyarlamaları kendi hayırlarına olacaktır. Eğer rüyayı görmüş kimseler, 40 yaşının üstünde iseler, uygulayacakları davranışlar kendilerine maddi gelirler sağlayacaklardır.

Rüyada tanıdık genç kadın görmek

 

Rüya Tabirleri kaynaklarına göre, rüyada bilinen genç kadının görülmesi, rüyayı görmüş kimselerin bugüne kadar sabrederek bekledikleri her şeye erişmelerine delalet edilmiştir. Eğer rüyayı görmüş kimseler, bir meslek sahibi olmak için ya da kariyerleri ile ilgili büyük bir adım atabilmek için beklenti içindeyseler, kendi meslek alanlarında uzman biriyle çalışarak kendilerini geliştireceklerdir.

 

Rüyada tanıdık birini evde görmek

Tanınan birinin eve girdiğini rüyada görmek, rüyayı görmüş kimselerin kendileri ile çok samimi ilişkisi olmayan kişilerden güzel sözler işitmesine delalet edilmiştir. Bu sözler, rüya sahiplerinin aileleriyle veya ilişkileriyle ilgili sözler olabilir. Rüya sahipleri bu sözlerin kendisine ve kendisi ile bağı bulunan insanlara söylenmesinden gurur duyacaktır.

Rüyada tanıdık evli bayan görmek

Tanınan evli kadını rüyada görmek, birçok rüya yorumcusuna göre rüyayı görmüş kişilerin ellerinin becerikli olmasına delalet edilmiştir. Bu sebepten dolayı kişiler, hangi işle veya meslekle uğraşırlarsa uğraşsınlar, her zaman başarıyı yakalamayı başaracaklardır. Eğer rüya sahipleri, tanıdıkları bir kadını rüyalarında eşleriyle beraber görüyorlarsa yakın zamanda bu aile ile aile dostluğu kurabilirler.

Rüyada tanıdık kadın yüzü görmek

Rüyada görülmüş kadının tanıdık gelmesi, rüyayı görmüş kişilerin çok unutkan insanlar olmalarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri kendilerine verilen zararları da unutuyor olabilirler. Bu nedenle de herkese aynı iyimser duygularla yaklaşıyorlarsa, zarar gördükleri kimseleri hatırlamaları ve kendilerini buna göre değiştirmeleri gerektiği söylenmiştir.

Rüyada tanıdık kadınla konuşmak

Yabancı olmayan kadınla rüyada konuşmak, rüya sahiplerinin alacakları yeni haberlere yorumlanmıştır. Rüya sahipleri uzun zamandır iletişim kurmadıkları kişilerle bir araya gelebilirler ve bu beraberlik, kişilerin tanıdıklarıyla ilgili olan olayları öğrenmelerini sağlayacaklardır. Ayrıca, kişilerin kulaklarına gelecek olaylar kendilerini şaşırtacağı kadar sevindirecektir.

Rüyada genç kadın görmek

Rüyada yaşı küçük kadın görmek, rüya sahiplerinin cinsiyetlerine göre şöyle yorumlanmıştır:

  • Bazı din alimleri için bu rüyanın görülmesi, rüya sahipleri kadın olduğu müddetçe kendilerine çok yakın düşmanlarının yanında olmalarına yorumlanmıştır. Rüya sahiplerinin çok iyi sandıkları kimseler, kendilerine karşı gizli bir biçimde düşmanlık gizliyor olabilirler.
  • Erkek rüya sahipleri içinse bu rüyanın görülmesi, kendi hayatlarının kontrollerini başkalarına vermelerine yorumlanmıştır. Bu olay bazen kişilerin evlenmesine, bazen de yaşadıkları sorunlar dolayısıyla ailelerine olan bağlılığına bağlı değişebilir.

Rüyada tanıdık bir kadının ağladığını görmek

Rüyada yabancı olmayan kadının ağlaması, rüya sahiplerinin çok zor durumlarda kalmasına yorumlanmış ve rüyayı görmüş kişilerin kendilerine zarar verme ihtimallerinin varlığına yorumlanmıştır. Özellikle kadınların bu rüyayı görmeleri, bir kadından görecekleri bir zarar sonrasında hayatlarının kalanını çok tedbirli yaşamalarına delalet edilmiştir. Bu tedbirler belki etkili olmayacaktır ancak rüya sahiplerinin onların olduğunu bilmeleri kendilerine güven verecektir.

Rüyada tanıdık bir kadını hamile kalmış görmek

Tanıdık kadının rüyada gebe olması, eğer rüya sahiplerinin tanıdıkları evliyse yakın zamanda hamilelik haberi almaya delalet edilmiştir. Ancak tanıdık bir kadının bekar veya dul olması durumlarında bu rüyanın görülmesi, kişilerin başlarına kötü bazı olaylar geleceğinin habercisidir. Rüya sahipleri karşılarındaki kişiyi uyarmalı ve önlem almasını sağlamalılardır.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz