Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada sevmediğin biriyle evlenmek ne anlama gelir?

Rüyada sevmediğin biriyle evlenmek ne anlama gelir? Rüyada sevmediğin birisiyle evlenmek hakkında rüya tabirleri haberimizde.

Rüyada sevmediğin biriyle evlenmek, rüyayı görmüş kimseler için iki farklı biçimde yorumlanmıştır:

  • Bazı din alimlerine göre, rüyada sevmediği biriyle evlenen kimseler eğer kadınsa, gerçek hayatlarında da sevmeyip hoşlanmadıkları ancak yapmak zorunda oldukları bir işi yapacaklardır. Yapmamaları durumunda rüya sahiplerinin işleri ters gitmeye başlayacak ve zamanla maddi kayıplar yaşamaya başlayacaklardır.
  • Bazı rüya alimleri için bu rüya, rüya sahiplerinin cinsiyetleri fark etmeksizin vefatlarının yakınlaşmasına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri eğer yaşça gençlerse, bulundukları yerlere ve temas kurdukları insanlara karşı çok dikkatli olmalı, zarar görebilecekleri insanlardan uzak durmalılardır.

Rüyada Gönülsüz Evlenmek

Rüya tabirleri kaynaklarına göre, istemeden evlendiğini rüyada görmek, birçok rüya tabircisi için rüya sahiplerinin eşleriyle severek evlenmeyeceklerine delalet edilmiştir. Tanışıklıkları isteyerek değil zorunlulukla gerçekleşecektir. Rüya sahipleri yaşamak zorunda oldukları bu hayatı belirli bir noktaya kadar idame ettirebilecek ve bir yerden sonra kendilerine zorla evlilik yaptırmış kimselere karşı tepki göstereceklerdir.

Rüyada Sevmediğin Biriyle Evlenmeye Zorlanmak

Rüyada sevilmeyen biriyle zorla evlendirilmek, rüyayı görmüş kişilerin hayatları üzerinde söz haklarının bulunmamasına delalet edilmiştir. Rüya sahiplerinin yaşları eğer kendi kararlarını doğru alabilecek kadar büyük değilse bu rüya kişiler için hayırlı olarak kabul edilir. Ancak artık kendi düzenini kurmuş ve kendi ailesi dışında bir aileye sahip olan kimselerin rüyalarında sevmedikleri biriyle evlenmeleri, ailelerinin kendilerine müdahale etmelerine karşı çıkmalarının zamanının geldiğine delalet edilmiştir.

Rüyada Gelinlik Giyip Sevmediğin Biriyle Evlenmek

Kadınların rüyalarında zorla evlendirildiklerini görmeleri, rüya sahiplerinin hissedecekleri yalnızlıklara delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, uzun zamandan beri arkadaşlığını devam ettirdiği biri ile tartışma içine girerse kullandığı kelimelere dikkat etmeli ve karşısındaki kişinin kalbini kırmamaya özen göstermelidir.

Rüyada Tanımadığı Biriyle Evlenmek

Hiç tanınmayan biriyle evlendirilmeyi rüyada görmek, rüya sahiplerinin kendileri için yeni bir sayfa açmasına delalet edilmiştir. Bu sayfa, rüya sahipleri için kökten değişiklikleri içermez. Ancak rüya sahipleri hayatlarını bulundukları yerden daha iyi bir yere getirebilmek için kendilerine yeni uğraşlar edineceklerdir. Ayrıca, başladıkları ve devam ettikleri bu uğraşlarda rüya sahipleri, mesleki uzmanlaşma da yaşayabilirler.

Rüyada Biriyle Evlenmek

Rüyada evlenmek ancak evlenilen kişinin kim olduğunu bilmemek, rüya sahiplerinin hayatlarının bazı konularda kesin karar vermeden harekete geçmesine delalet edilmiştir. Rüya sahiplerinin bu tavrı, kendileri için iyi olmayacak adımları atmalarına neden olabilir. Ancak rüya sahipleri, zor durumlarda kalsalar dahi kendilerini oradan çıkarabilmenin yollarını bulabileceklerdir.

Rüyada İstenmeyen Bir Evlilik Yapmak

Rüyada istemeyerek evlenmenin görülmesi, rüya sahiplerinin cinsiyetlerine göre şöyle delalet edilmiştir:

  • Rüya sahipleri eğer kadınsa, isteyerek birçok çocuğa sahip olacak ve bu çocuklar kendilerine ömürleri boyunca bakacaklardır. Bu durum, rüya sahibi kadının kendinin çok iyi yetişmesine ve bu sayede de çocuklarını çok iyi yetiştirmelerine vesile olacaktır.
  • Rüyayı görmüş kimselerin erkek olması, bu rüyanın kişilerin aileyi yöneten kimseler olmasına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri gelirleri sayesinde ailede en çok sözü geçen kimse olabilirler.

Evli Birinin Rüyasında Zorla Evlendiğini Görmesi

Gerçek hayatta evli kimselerin rüyalarında zorla evlendirilmeleri, aileleri içinde yaşanacak birtakım sıkıntılara delalet edilmiştir. Rüya sahipleri eğer, rüyalarında gerçek hayatlarında tanıdıkları ve sevmedikleri biriyle evlendiklerini rüyalarında görüyorlarsa, bu kişi hanelerine beklenmedik bir anda ekeceği nifak tohumu ile kişilerin aile düzenini bozabilir. Bu durumdan en çok aile içindeki çocuklar etkilenecektir. Bu sebeple de rüya sahiplerinin evlerine aldıkları kişileri çok dikkatli seçmeleri tavsiye edilmiştir.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz