Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Kıllı Bacak Görmek

ÖZET

  • Rüyada kıllı bacak görmek birçok kişide rastlanan bir durumdur. Bu rüyanın ne anlama geldiğini ve rüya tabirlerini haberimizde derledik.

Rüyada kıllı bacak görmek ne anlama gelir?

Rüyada kıllı bacak görmek, rüyayı görmüş kişilerin borçları nedeniyle çekecekleri dertlere delalet edilmiştir. Rüya sahipleri farklı yerlere borçlanmışsa, ödeme zamanlarının gelişiyle beraber daha fazla sıkışacak ve bu borçlarının tümünü ödeyemeyecektir. Bazı alimlerce, kişilerin rüyalarında gördükleri kıllı bacaklar, ömürlerinin geri kalanının sefalet içinde geçmesine yorumlanmıştır. Rüya sahiplerinin hem kendileri hem de diğer aile bireyleri sürekli olara bir parasızlık içinde yaşayacaklardır.

Rüyada Kıllı Bacak Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Kıllı Bacak Görmek

Rüyada Kendini Kıllı Görmek

Rüya sahiplerinin kendilerini çok kıllı olarak rüyalarında görmeleri, rüyayı görmüş kişilerin cinsiyetlerine göre yorumlanmıştır:

  • Eğer erkek rüya sahipleri, vücudunun her yerinde kıllar çıktığını görüyorlarsa, bazı maddi sorunlarla karşılaşabilirler. Ancak bu para sorunları kişiler için kalıcı değildir. Zaman geçtikçe rüya sahipleri bu borçları kapatabileceklerdir.
  • Kadın rüya sahiplerinin bu rüyayı görmeleri, çevrelerindeki erkeklere karşı çok dikkatli olması hususunda yorumlanmıştır. Çevresinde kendisi adına iyi niyetleri bulunmayan insanlar vardır ve rüya sahibi bu insanlardan çok büyük zararlar görebilir.

Rüyada Bacak Kıllarını Temizlemek

Rüyada bacaktaki kılların alındığını görmek, rüya sahiplerinin kendi maddi sıkıntılarını kimseden yardım alma gereği duymadan çözmelerine delalet edilmiştir. Kişiler karşılaşacakları bazı insanlara da yardım etme çabasına girebilirler. Eğer kişiler, kıllı bacaklarını temizlemeye çalışırken canlarının acıdığını görüyorlarsa, kişilerin sorunlarından kurtulma süreçleri uzun olacaktır.

Rüyada Bacaktaki Kılların Beyaz Olduğunu Görmek

Beyaz kıllı bacağı rüyada görmek, rüya sahiplerinin hayatlarında her zaman sorunların olacağına ancak bu sorunların hepsinin gelip geçeceğine yorumlanmıştır. Kalıcı ve sarsıcı sorunları yaşamamaları kişilerin sorunlarını en az hasarla atlatmalarına da delalet sayılmıştır.

Rüyada Bacaklardaki Kılların Uzadığını Görmek

Rüyada uzayan bacak kılının görülmesi, rüya sahiplerinin yapacakları yatırımların değerlendirmelerinin çok yerinde olmasına yorumlanmıştır. Kişiler yapacakları bu yatırımlar sayesinde ellerindeki malların değeri kadar kar edebilirler.

Rüyada Bacağın Kırıldığını Görmek

Rüyada bacak kırılması, rüyayı görmüş kişilerin çıkmak istedikleri yolculukların kendilerine sıkıntı yaratmasına delalet edilmiştir. Kişiler daha yola çıkmadan kendilerine gelecek haberler dolayısıyla üzülmeye başlayacaktır. Özellikle toplu taşıma ile seyahat sağlayacak kişilerin eşyalarını çaldırmamalarına çok dikkat etmeleri öğütlenmiştir.

Rüyada Kıllanmak

Rüyada vücudun bir yerinde kıl çıktığını görmek, rüya sahipleri için tasarruflu olmanın çok önemli olduğuna delalet edilmiştir. Kişilerin ellerindeki paraları yatırım amaçlı saklamak yerine boş yere harcayışları, kendi zararlarına olacaktır. Zamanla rüya sahipleri parasız kalabilirler. Bu nedenle de daima kenarda bir miktar paralarının olması gerektiği delalet edilmiştir.

Rüyada Kıllarının Döküldüğünü Görmek

Rüyada vücut kıllarının dökülmesi, birçok rüya alimince rüya sahiplerinin bulundukları yanlış işlere delalet sayılmıştır. Rüya sahipleri yaptıkları işlerde herhangi bir kusur veya yanlış göremiyor olabilir. Ancak zamanla yaptıkları işlerin arkasında da birtakım işler olduğunu görecek ve bilmeden de olsa yaptıkları kötülükler için çok pişman olacaklardır.

Rüyada Kılsız Bacak Görmek

Rüyada bacağın pürüzsüz görülmesi, rüya sahiplerinin yaşayacakları hayatın dertsiz geçmesine delalet edilmiştir. Kişiler yaşamlarında elbet ufak tefek aksilik ve sorunlarla karşılaşacaklardır. Ancak bunlar, hiçbir zaman kişilerin yenemeyeceği şeyler olmayacaktır.

Rüyada Kıl Koparmak

Vücuttan kıl koparıldığını rüya görmek, rüya sahiplerinin geçim dertlerinin bitmesine yorumlanmıştır. Kişiler eğer yeni bir aile kurma planı yapıyorlarsa, bu planlarını bu rüyayı görmelerinin ardından gerçekleştirmeleri daha doğru olacaktır. Eğer rüya sahipleri, başka birinin kendi kıllı bacağından gelip kıl kopardığını rüyasında görüyorsa, önce kendi geçim derdine son verecek, daha sonra maddi sıkıntı çekmekte olan başka insanlara destek sağlayacaktır.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz