Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Karpuz Dilimi Görmek

Rüyada karpuz dilimi görmek kişilerin sıkça rastladığı durumlardan biridir. Bu rüyayı görenler genellikle rüyanın ne ifade ettiğini merak eder. Peki, rüyada karpuz dilimi görmek ne demek? Detaylar haberimizde.

Rüyada dilimli karpuz görmek, rüya alimlerine göre kişilerin bir borcun altına gireceklerine ve bu borcun taksitler halinde ödenebilecek olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, bu borcun altından kalkabilmek için çok uzun süre çalışacaklardır. Rüya tabirleri kaynaklarına göre, rüya sahipleri eğer, gördükleri karpuz dilimini yiyorlarsa, borçları tüm ailenin yardımıyla beraber ödenecektir.

Rüyada Karpuz Yemek

Rüyada yenen karpuz, rüya sahiplerinin hanelerine girecek olan bereketin temsili olarak yorumlanmıştır. Bazı tabirciler, bu rüyayı görmüş kişilerin kendilerini zorla bir işe dahil etmek isteyen insanların olduğu yorumunda bulunmuşlardır. Rüya sahiplerine sunulan koşullar başta kendilerini tatmin etse de zamanla karları olmayacaktır. Bu nedenle de kişilerin kendilerine söylenen her şeyi güzelce tartmaları öğütlenmiştir.

Rüyada Karpuz Kesmek

Rüyada karpuz kesmeyi görmek, rüya sahiplerinin ilim sahibi olmasına delalet edilmiştir. Yeni çocuk sahibi olmuş kimselerin bu rüyayı görüşleri, çocuklarının çok hayırlı bir evlat olacağına delalet edilmiştir. Kişilerin ilim ve irfan sahibi olmasından sonra da gelirleri artacaktır.

Rüyada Kırmızı Karpuz Görmek

İçi kırmızı karpuzun rüyada görülmesi, iki farklı biçimde yorumlanmıştır:

  • Bazı din alimlerine göre bu rüya, kişilerin sahip oldukları ziynet eşyalarını bozdurmak zorunda kalmalarına delalet edilmiştir. Kişiler yaşadıkları maddi sıkıntılar sebebiyle buna mecbur olacaklardır.
  • Bazı rüya tabircileri ise, rüyada bir karpuz diliminin kıpkırmızı olduğunu görmek, rüya sahiplerinin zamanla mal varlığının artacağına, bu sayede de kişilerin hem kendiler hem de diğer aile bireyleri için birçok altın veya diğer değerli eşyalardan yapılmış hediyeler alacaklarına delalet edilmiştir.

Rüyada Karpuz Almak

Rüyada karpuz aldığının görülmesi, rüya sahiplerinin gerçek hayatlarında satın alacakları bazı şeylerin olduğuna delalet edilmiştir. Bu alınmak istenen şeyler günlük ihtiyaçlar değildir, kişiler gelecekte çok değerli olacak bir yerden arsa veya tarla alabilirler. Bazı rüya tabircilerine göreyse bu rüya, rüyayı görmüş kimselerin mevcut olan sağlık sorunlarının bir anda bitmesine delalet edilmiştir.

Rüyada Büyük Karpuz Görmek

Rüyada görülmüş karpuzun büyük olması, rüya sahiplerinin kısa süre içinde büyük bir mal varlığına sahip olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri başladıkları işleri eğer doğru bir biçimde, hile karıştırmadan yaparlarsa iş alanlarının en önde gelen ve başarı ile anılan kişilerinden biri olacaklardır. Ancak işlerine yalan ve hile karışırsa, kazandıkları paraları da kaybedeceklerdir.

Hamileyken Rüyada Karpuz Görmek

Hamilelerin rüyasında gördüğü karpuz, rüya sahiplerinin doğacak evlatlarının ailelerine huzur getirmesine delalet edilmiştir. Çocukları büyüdükçe aile içindeki huzur da artacak ve kişiler hem sakin hem de mutlu bir hayat yaşayacaklardır.

Rüyada Karpuz Vermek

Rüyada birine karpuz vermek, rüya sahiplerinin rızıklarını birileriyle paylaşmalarına delalet edilmiştir. Kişiler yardıma ihtiyacı olan birini rızıklarına ortak edecekler, bu sayede gelirleri çoğalacak ve daha fazla para kazanmaya başlayacaklardır.

Rüyada Yeşil Karpuz Görmek

Rüyada olgunlaşmamış karpuz görmek, rüya sahiplerinin henüz zamanı gelmeden bir harekette bulunmalarına delalet edilmiştir. Eğer rüyayı görmüş kimseler, bir anlaşma veya sözleşme gibi uzun süre taahütünün bulunduğu bir beyannameye imza atacaklarsa, ilgili her maddeyi dikkatlice okumalılardır.

Rüyada Karpuz Bahçesi Görmek

Rüyada karpuz tarlasının görülmesi, rüya sahipleri için 2 farklı şekilde şöyle yorumlanmıştır:

  • Emekli olmuş rüya sahiplerinin bu rüyayı görmeleri, kendilerini yaşadıkları yerden daha sakin bir yere atma isteklerine delalet edilmiştir. Kişiler bir köye yerleşebilirler.
  • Eğer rüya sahipleri, gördükleri bahçeden bir karpuz koparıp içinden karpuz dilimi kestiklerini rüyalarında görüyorlarsa, birinin eşyasını ya da malını izinsiz alacakları yorumu yapılmıştır.
Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz