Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Kaplandan Kaçmak

Rüyada kaplandan kaçmak sıklıkla görülen rüyalardan biridir. Bu rüyanın ne anlama geldiğini merak edenler için haberimizde detayları derledik. Rüya tabirleri kaynaklarına göre rüyanın anlamı ve ayrıntılarını haberimizde bulabilirsiniz. Peki, rüyada kaplandan kaçmak ne demek? İşte detaylar...

Rüyada kaplan görüp kaçmak, rüya sahiplerinin hayatlarında yapmak istedikleri bazı değişiklikler olmasına ve bu değişiklikleri hayatlarına yakın zamanda geçirmelerine delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş kimseler eğer, kaplandan kaçarken yakalandıklarını ancak kaplanla boğuştuklarını rüyalarında görüyorlarsa tüm hayallerini birinin yardımı ile gerçekleştirme fırsatını yakalayacaklardır.

Rüyada Kaplan Görmenin Psikolojik Yorumu

Rüyasında kaplan görmüş kişiler için uzmanların yaptığı yorum, farklı uzmanlar tarafından 2 farklı biçimde delalet edilmiştir:

  • Bazı psikologlar, bu rüyayı görmüş kişilerin ruhsal olarak çok güçlü olduklarını, bu nedenle de yakınlarının karşılaşacakları bazı sorunları çözebilmeleri için yardım edeceklerine delalet edilmiştir.
  • Bazı uzmanlara göreyse bu rüya, rüya sahiplerinin çok gergin yapıda bir insan olmasına delalet edilmiştir. Bu nedenle de kişiler, havadan nem kapmamaya dikkat etmeli ve tanıyıp tanımadıkları herkese karşı sakin kalmaya çalışmalılardır.

Rüyada Kaplandan Kurtulmak

Rüya sahibinin kaplandan kaçıp kurtulması, bazı düşmanlarının kendilerine verecekleri zararlardan ucu ucuna kurtulmalarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri eğer, biriyle yeni bir ortaklık kurmak niyetindeyse, bundan son anda vazgeçebilirler. Karşılarındaki insanların açıklarını kollamalı ve onlara karşı da dikkatli olmalıdırlar.

Rüyada Kaplandan Korkmak

Rüyada kaplandan ürkmek, birçok rüya alimi tarafından rüyayı görmüş kimselerin korkacağı olaylar yaşamasına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri yakın zamanda bir kayıp yaşamışlarsa, rüyalarında kendilerini bir kaplandan korkarken görmeleri normaldir. Bu rüya birçok alim tarafından kişilerin ölüm korkusunun varlığına da yorumlanmıştır.

Rüyada Beyaz Kaplandan Kaçmak

Rüyada beyaz renkli kaplandan kaçılması, birçok rüya tabircisi için rüya sahiplerinin çevrelerindeki insanların kendilerine hangi niyetle yaklaştıklarını bilmelerine delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, kendisine zarar verebilme ihtimali olan kimselerin farkında olmasına rağmen yanında ve yakınında tutuyorsa, yakın zamanda tüm bu insanları kendisinden uzaklaştıracaktır.

Rüyada Kaplan Yavrusu Görmek

Rüyada bir kaplanın yavrusunun görülmesi, rüya sahiplerinin her işlerini çok hızlı ve kısa bir süre içinde halletmesine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, sahip olmak istedikleri her şeye ulaşacak ve içlerinden ettikleri ve kimseye anlatmadıkları dualarının kabul olmasını izleyeceklerdir. Hızlıca yaşanacak bu olumlu durumlar, rüya sahiplerinin kendilerini çok güçlü hissetmelerine de neden olacaktır.

Rüyada Kaplan Öldürmek

Rüyasında bir kaplanı öldürdüğünü görmüş kişiler için, birçok rüya tabircisi kişilerin sahip olacakları güç ve kudretin birçok düşmanı alt edebileceğine, bu sayede de herkese kendilerinde mevcut olan gücü göstereceklerine delalet edilmiştir. Rüya sahiplerinin düşmanlarına korku salma tutumu işe yarayacak ve kendisinin gücünü fark etmiş herkes kendisine karşı dikkatli davranacaktır.

Rüyada Kafese Kapatılmış Kaplan Görmek

Rüyada kafeste görülen kaplan, birçok din alimi için rüya sahiplerini düşmanlarından koruyan birinin olduğuna yorumlanmıştır. Rüya sahiplerinin içinde bulunduğu bu durum, birçok alim tarafından çok hayırlı olarak delalet edilmiştir. Rüya sahipleri eğer hayatlarında yaşanan fark edilmeyecek kadar küçük değişikliklere dikkat ederlerse, kendilerini koruyan kişiyi bulup ona teşekkür etme fırsatını yakalayacaklardır.

Rüyada Siyah Kaplan Görmek

Rüyada görülmüş siyah renkli kaplan, rüya sahiplerine gelecek bir teklife delalet edilmiştir. Rüya sahiplerinin iş dünyasındaki büyük rakiplerinden biri, kişilere çok makul bir teklifte bulunacaktır. Rüya sahipleri öncelikle işin altında saklı veya gizli bir iş olup olmadığını araştıracak, daha sonra da bu teklifi kendilerine en uygun olabilecek şekilde uygulayacaklardır.

Rüyada Kaplan Eti Yemek

Rüyada kaplanın etinin yenmesi, rüya sahiplerinin doğru yoldan şaşmasına delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, kendileri avladıkları kaplanın etini yediklerini rüyalarında görüyorlarsa, yakın zamanda büyük bir günah işleyeceklerdir.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz