Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Evli Erkeğin Tekrar Evlenmesi

Rüyada evli erkeğin tekrar evlenmesi ne anlama gelir? Rüyada evli bir erkeğin tekrar evlenmesi hakkında rüya tabirleri ve yorumlar NotHaber’de.

Rüyada evli erkeğin tekrar evlenmesi en sık görülen rüyalardan biridir. Rüya sahipleri bu rüya hakkında neyi ifade ettiğini merak ediyor. Rüya tabirleri kaynaklarından elde edinilen bilgiye göre, rüyanın ne anlama geldiğini sizler için haberimizde derledik. Peki, Rüyada evli erkeğin tekrar evlenmesi ne demek? İşte detaylar...

Rüyada Evli Erkeğin Tekrar Evlenmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada evli erkeğin yeniden evlenmesini görmek, din alimleri tarafından rüya sahibinin evlatlarının hayırlı olmasına delalet edilmiştir. Rüya sahibi her yardıma ihtiyaç duyduğunda yanlarında çocuklarını bulacaktır. Gerçek hayatında boşanmış erkeklerin rüyalarında tekrar evlenmesi, karşılarına yakın zamanda çıkacak hayırlı bir kısmetin habercisi olabilir. Rüya sahipleri fiziksel olarak çok beğendikleri bir hanımla görüşmeleri gerçekleşebilir.

Rüyada Evli Bir Arkadaşın Yeniden Evlendiğini Görmek

Rüya sahibinin evli arkadaşının rüyasında tekrardan evlenmesi, rüya sahiplerinin gördükleri arkadaşlarıyla aralarında geçecek bir konuşmaya işaret sayışmıştır. Kişiler, bu konuşma sonrasında rüya gördükleri arkadaşlarıyla ortak bazı işler yapmaya niyetlenebilirler.

Ancak rüya sahipleri, bu işe girmeden önce içinde bulunduğu koşulları iyice tartmalıdır.

Evliyken Rüyada Başkasıyla Evlenmek

Evli birinin rüyasında başkasıyla evlenmesi, çeşitli biçimlerde yorumlanmıştır:

  • Bazı rüya tabircilerine göre, rüya sahibi eşinden boşanacak ve her anlamda durumu daha iyi olan birine gidecektir. Rüya sahibinin yapacağı yeni evlilik, eski evliliğinden daha mutlu edecektir.
  • Bazı alimler içine bu rüya, rüya sahiplerine bir uyarı niteliğinde kabul edilir. Gereksiz konular nedeniyle eşlerinden ayrılmamaları gerektiğini hatırlatır. Eğer rüyayı görmüş kişiler devamlı olarak eşleriyle kavga ediyorlarsa sergiledikleri tavırlara dikkat etmeleri gerekir.
  • İmamı Nablusi (r.a.) ve Cağferi Sadık (r.a.)’ya göre bu rüya, rüya sahiplerinin harama bulaştığının işaretidir. Kişilerin eşleri varken tekrar evlenmesi, kendilerinin yanlış yolda olmasının ve bundan sonra da daha büyük günahlara bulaşacaklarının habercisidir.

Rüyada Evli Birinin Nişan Takması

Evli birinin nişanlanması rüyası, rüya sahiplerinin çok yakın dostlarına bir konu hakkında söz vermesine ancak bazı engeller dolayısıyla bu sözlerini yerine getirememelerine yorumlanmıştır. Rüya sahipleri, bu durumdan dolayı çok mahcup olacaklardır.

Rüyada Eşin Evlendiğini Görmek

Rüya sahiplerini eşlerini evlendiğini görmeleri, eşlerinden alacakları bir kötü haberin işareti olarak kabul edilir. Rüya sahiplerinin yakın zamanda yaptıkları bir yatırımın maddi kayıplar oluşturması olabilir. Bu nedenle ailecek maddiyat açısından zor günler geçirebilirler.

Rüyada Nikah Kıymak

Rüyada nikah kıyma yetkisine sahip olmak, bazı tabirciler için rüya sahiplerinin bir çifti evlendirmesine yorumlanmıştır. Kişiler, tanıdıkları bir kimsenin istediği biriyle hayatını birleştirmesine yardımcı olacaktır. Eksiklerini tamamlayacak ve bundan sonra mutlu olmaları için kendilerine destek olacaktır.

Rüyada Bir Erkeğin Erkekle Evlenmesi

Bir erkeğin rüyasında hemcinsiyle evlenmesi, eğer evli ise gözünün karısından başkasında olduğuna yorumlanmıştır. Rüya sahipleri yakın zamanda bu nedenden dolayı çok zor zamanlar yaşayabilirler. Eğer rüya sahibi bekarsa, cinsel eğilimi değişebilir.

Rüyada Evli Bir Erkekle Evlenmek

Bir kadının evli erkekle evlenmesi, rüya sahibinin rüyasında gördüğü kişiden hoşlanması anlamında yorumlanmıştır. Özellikle rüyada görülen kimse, rüya sahibinin bir tanıdığıysa, ona karşı bazı duygular hissediyor olabilir. Rüya sahiplerinin kendi duygularına hakim olması ve kimsenin yuvasını yıkmaması gerektiği öğütlenmiştir.

Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenme eyleminin görülmesi, rüya sahiplerinin hayatlarını daha da ileriye taşıyabilmek için atacakları bazı adımlara delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş kişiler eğer bekarlarsa, çok güzel bir şirkette kendilerine çalışma imkanı bulacaklar, bu sayede hem çok para kazanabilir hem de isimlerini birçok insana duyurabilirler.

Rüyada Sevgiliyle Evlenmek

Rüyada sevgiliyle evlenmenin görülmesi, rüya sahiplerinin gerçek mutluluk kaynaklarını bulmalarına yorumlanmıştır. Kişiler hayatlarında bazı düzenler oturtmuş olabilirler ve bu durum da onları mutlu etmeye yetiyordur. Geçmişte sevgilisiyle evlenmiş kişilerin rüyalarında tekrar evlenmeleri ise kendilerine bir mutluluk kaynağı daha bulacaklarına yorumlanmıştır.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz