Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Evlenmek İstememek

Rüyada evlenmek istememek ne anlama gelir? Rüyada evlenmek istememek hakkında rüya tabirleri ile yorumlar sizler için derledik.

Rüyada evlenmekten kaçmak, rüya sahipleri için huzurlarının kaçık olacağı günlere delalet edilmiştir. Rüyasında evlenmek istememeyi gören özellikle bekar kimselerin kendilerine sunulan bazı teklifleri kabul etmemeleri durumunda işlerinin ters gitmeye başlayacağı, bu nedenle de kişilerin ailelerinin etkileneceği yorumu yapılmıştır. Bu tekliflerden sonra rüya sahiplerinin kardeşleri kendilerini terk edebilir.

Rüyada Gönülsüz Evlenmek

Rüyada pek hevesli olmadan evlenmek, rüya sahiplerinin arkadaşları nedeniyle doğru yollarını kaybetmelerine delalet edilmiştir. Eğer rüyayı görmüş kimseler bekarsa ve kendilerine yeni bir iş bulmuşlarsa, bir konuda iş arkadaşları tarafından aldatılacaklar ve bu aldanmaları tüm kariyerlerini olumsuz olarak etkileyecektir.

Rüyada Evlenmek İstemediği İçin Ağlamak

Rüyada evlenmemek için direnirken ağlamak, rüya sahiplerinin başlarına çok kötü bir olay gelmesine, bu nedenle de psikolojilerinin sarsılmasına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri eğer, ailelerinden birisi dolayısıyla bir yolculuğa çıkacaksa, yolculuk esnasında tanıştığı insanlara karşı dikkatli olmalıdır. Rüya sahipleri eşyalarını çaldırabilir veya çok kıymetli gördükleri bir şeyi kaybedebilirler.

Rüyada Evlenmekten Son Anda Vazgeçmek

Rüyada nikahtan önce evlenmekten vazgeçmeyi görmek, iki farklı şekilde delalet edilmiştir:

  • Bazı rüya tabircileri, rüya sahiplerinin bazı iş imkanlarını kaçıracaklarını söylemişlerdir. Kişiler gayet güzel çalışma imkanlarına sahip işleri farklı sebepler dolayısıyla reddedebilirler. Fakat bir süre sonra yeniden bu fırsatlar karşılarına çıkabilir.
  • Bazı din alimleri, sevdiği kişiyle evlenmek istemediğini gören kişiler için gereksiz sebepler nedeniyle çıkacak tartışmalara ve rüya sahiplerini bu tartışmalardan çok büyük hasarlar almasına delalet edilmiştir. Rüya sahiplerinin kendilerine bazı konularda hakim olmaları gerektiği de yapılan yorumlar arasındadır.

Rüyada Zorla Evlendirilmeye Çalışmak

Rüyada evlenmeye zorlanmak, birçok din alimi tarafından rüya sahiplerinin tehdit edilmesine ve kendisini tehdit eden kimselerin istediklerini yapmalarına delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, gelecek zamanlarında yaptıkları her şeyden çok pişman olacak ve utanacaklardır ancak şu anki zamanda yapacakları baksa bir şey olmadığını düşünmeleri nedeniyle böyle bir uygulamaya gideceklerdir.

Rüyada Evlenmek İstemediğini Söylemek

Rüyada evlenmeyi istememeyi dile getirmek, bekar rüya sahipleri için bir süre boyunca kapılarına gelen her kısmeti reddetmelerine delalet edilmiştir. Evli rüya sahiplerininse eşleri dışında biriyle evlenmeyi reddetmeleri, ilişkilerine ömürleri boyunca sadık kalacaklarına ve ailelerinde sadakatle ilgili herhangi bir sorun olmayacağına yorumlanmıştır. Bu rüyayı görmüş bekar kişiler için karşılarına gelen fırsatları değerlendirmeleri tavsiyesi verilmiş ve rüya sahiplerinin herkese karşı aynı önyargılarla yaklaşmaması gerektiği belirtilmiştir.

Rüyada İstenmeyen Biriyle Evlenmek

Rüyada sevilmeyen biriyle zorla evlendirilmek, bazı rüya tabircileri tarafından rüyayı görmüş kişilerin çevrelerindeki insanların kalbini kıracağına yorumlanmıştır. Eğer rüya sahipleri, bir konuda haklı olduklarını düşünüyorlarsa, bu konu hakkında kimseyle tartışmaya girmemeleri öğüdü verilmiştir. Tartışmaya girerlerse, tartıştıkları kişilerle ömürleri boyunca konuşmayabilirler.

Rüyada Yaşlı Biriyle Zorla Evlendirilmek

Rüya sahibinden yaşça büyük biriyle rüyasında zorla evlendirilmesi, rüya sahiplerinin maddi yükümlülüklerinin bir kısmından kurtulmasına delalet edilmiştir. Özellikle rüya sahiplerinin kadın olması, hem rüya sahibinin hem de ailesinin bir süredir çekmekte oldukları maddi sorunlar birinin yardımı sayesinde çözülecektir.

Rüyada Bir Çocuğun Zorla Evlendirdiğini Görmek

Rüyada çocuğun evlendirildiğini görmek, eğer rüyada evlendirilen kız çocuğu ise rüyayı görmüş kişilerin bir çocuk sahibi olmalarına delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, bir erkek çocuğunun evlenmek istemediğini rüyalarında görüyorlarsa, rüya sahipleri beklemedikleri bir firmadan iş teklifi almaları üstüne işlerini değiştirmelerine, yaptıkları iş değişikliğinden sonra da eski işlerinden çok daha prestijli bir konuma sahip olmalarına delalet edilmiştir.

Diğer Rüya Tabirleri için Tıklayın.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz