Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Ekmek Arası Döner Yemek

Rüyada Ekmek Arası Döner Yemek
NotHaber

Rüyada ekmek arası döner yemek, genellikle kişinin hayrına yorumlanır ve olumlu yönde bir rüyadır. Rüyada döner yemek kişinin maddi varlıklarının bereketinin artmasına işaret edilir.

Bir kişinin bir işten yüksek miktarda gelir elde edeceğine ve kazandığı bu gelirin katlanarak artacağına işaret eder. Genellikle kişinin maddi durumunun iyileşeceği manasına gelen bu Rüya, kişinin giriştiği ve yatırım yaptığı tüm işlerden ekmek yiyeceğine, işlerinin rast gideceğine ve kısmetlerinin bollaştığı anlamına gelir. Bu sayede de kişinin maddi olarak rahat ve konforlu bir hayat yaşayacağına delalet eder.

Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; kişinin rüyada ekmek arası döner yediğini görmesi kişinin helal kazanca ulaşmasını ve maddi olarak refaha ulaşması olarak yorumlanır.

İmamı Nablusi (r.a) diyor ki; Rüya tabirlerine göre de kişinin rüyasında ekmek arası döner yediğini görmesini kişinin geçimi hakkında bir müjdeye ulaşmasına bağlanır.

Rüyada Et Döner Görmek

Rüyada et döner görmek kişinin kendisi için hayırlara vesile bir rüya olarak yorumlanabilir. Rüyasında et döner yediğini görmek kişilerin yakın zamanda kısmetinin açılması ve sahip olduğu malların ve rızkının katlanarak artacağına işaret eder. Ayrıca rüyayı gören kişinin biri ile arasında herhangi bir husumet ya da kırgınlık veya küskünlük var ise, bu durumların bitmesine de yorulur. Yakın zamanda gelecekte kişinin başına gelecek olan şans açıklığının ve kısmet bolluğunun kişinin ömrünün sonuna kadar rüyayı gören kişinin yanında olacağına işaret eder.

Rüyada Et Döner Yemek

Rüyada et döner yemek kişinin önüne ilerleyen zamanlarda yeni fırsatlar çıkacağına işarettir. Kişinin yeni bir ortaklık kuracağına ve helal kazanç ile para kazanacağına işaret eden bu rüya, bereket sayılır. Rüyada döner yemek kişinin hayrına yorulan iyi bir rüyadır.

Rüyada Tavuk Döner Yemek

Rüyada tavuk döner yemek kişinin uzun zamandır yapmak isteyip bir türlü yapamadığı işleri yapmaya başlayacağına delalet eder. İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; kişinin yediği et ne kadar lezzetli ise rüya o kadar faydalıdır. Ayrıca bu rüya kişinin ters giden tüm işlerinin artık düzelip düzene gireceğine de işaret eder.

Rüyada Döner İstemek

Kişinin rüyasında döner istemesi kişinin hayatında önüne çıkan engelleri kolaylıkla aşacağına işaret eder. Kişinin ticaret hayatında helal ve bol para ile mal kazanacağı anlamına gelen bu rüya aynı zamanda, rüya sahibinin kendisini geliştireceğine ve genel kültürü ile bilgisinin artacağına delalet eder.

Rüyada Döner Ekmek Görmek

Rüyada döner ekmek görmek kişinin maddi olarak rahat ve huzurlu bir hayatı olacağını işaret eder. Ayrıca rüyasından döner ekmek gören kişinin duaları kabul olacaktır ve kişinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına ve evine bereket geleceğine de yorumlanabilir.

Rüyada Döner Pişirmek

Rüyada döner pişirmek kişinin hayatında gerçekleşmiş olan tatsız olaylar sonucu yaşadığı küslüklerin ve kırgınlıkların sonlanacağına işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin herhangi bir işte ustalaşacağına alamettir. Bu rüya iş yerinde terfi almaya da yorulabilir.

Rüyada Döner Dağıtmak

Rüyada döner dağıtmak rüyayı gören kişiyi bekleyen güzel geleceğe işaret eder. Rüyayı gören kişi statü ve makam sahibi tanıdıklarının yardımları sayesinde yeni işlere girişecek ve yüksek miktarda kazanç elde edecektir. Rüyasında döner dağıttığını gören kişinin başarıları sürekli hale gelir ve işinden elde ettiği geliri bereketlenerek artar.

Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişinin rüyasında iyi beslenmiş hayvan etinden yapılmış döneri dağıttığını görmesi, zayıf hayvanın etinden yapılmış döneri dağıtmasından daha iyidir.

Rüyada Döner Satmak

Rüyada döner satmak kişinin güzel bir geleceğe sahip olacağına delalet eder. Rüyada döner satan kişilerin işlerini ve parasını garanti almış olması yorumlanır. Ayrıca kaybedilen bir eşyanın da geri bulunacak olmasına delalet eder.

İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüyada döner yemek kişinin hayrına ve güzel geleceğine yorumlanır. Bereket anlamı taşır.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz