Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Diş Dolgusu Düşmesi

Rüyada Diş Dolgusu Düşmesi
NotHaber

Rüyada diş dolgusu düşmesi, rüya sahiplerinin kısa bir süre içinde sağlıklarında yaşanacak ciddi bozulmalara delalet edilmiştir.

Kişiler bu bozulmalar sebebiyle hayatlarını istedikleri gibi yaşamamaya başlayacaklar, hatta mesleklerini bile yarıda bırakmak zorunda olacaklardır. Eğer Rüya sahipleri, rüyalarında diş dolgularını düşürdükten sonra yerine geri koymaya çalışıyorlarsa, sağlıklarının bozulduğunu reddetmeye çalışacak, bu durum da ömürlerinin kısalmasına neden olacaktır.

Rüyada Takma Dişin Düşmesi Diyanet

Diyanet’e göre rüyada takma dişlerin rüya sahiplerinin ağzından düşmesi, kişilerin bir mal varlığı elde etmelerine ancak bu mal varlığını ellerinde tutabilecek kadar iyi bir yatırımcı olmamalarına yorumlanmıştır. Birçok din alimi, bu rüyayı gören kişilerin ellerine geçecek yüksek meblağlı paraların doğru değerlendirilebilmesi için bir uzmana başvurmaları gerektiğini söylemiştir.  

Rüyada Siyah Diş Dolgusunun Düştüğünü Görmek

Rüyada siyah renkli dolgunun düşmesi, rüya sahiplerinin mevcut hastalıklarının bitmesine delalet edilmiştir. Kişiler uzun zamandır bir tedavi sürecide olabilirler veya hastalıklarının varlığından yeni haberdar olmuş olabilirler. Her iki durumda da rüya sahipleri hemen hastalıklarından kurtulacakları haberini alarak çok mutlu olacaklardır.

Rüyada Diş Dolgusu Görmek

Henüz dişe koyulmamış dolgunun rüyada görülmesi, rüya sahiplerinin bazı şeyleri elde edebilmek için çok aceleci davranmalarına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri eğer, bazı şeylerin gerçekleşmesini zamana bırakırlarsa çok büyük kazançların kendilerine geldiğini göreceklerdir. Fakat kişilerin sabırlı olmaları gereklidir.

Rüyada Ağzından Dolgusunun Çıkması

Rüyada dolgunun yerinden düşmesi, rüya sahiplerinin amaçlarına ulaşmadan önce birçok zorlukla karşılaşacakları yorumu yapılmıştır. Rüya sahipleri eğer tabi tutulacakları bu sınavların altından kalkmayı başarabilirlerse kısmet kapıları bir daha kapanmamak üzere açılacaktır.

Rüyada Alt Dişin Düşmesi

Rüyada alt damak dişlerinin düştüğünü görmek, birçok rüya alimine göre rüya sahiplerinin satacakları bazı malları değerinin çok atlarında vermelerine yorulmuştur. Özellikle alt dişlerin dolgusuyla birlikte düşmesi, kişilerin çok zararla beraber mallarını dağıtacaklarına ve bir daha onları geri alabilecek maddi kaynaklarının olmamasına yorumlanmıştır.

Rüyada Dişin Sallanıp Düştüğünü Görmek

Sallanıp düşen dişi rüyada görmek, rüya sahiplerinin ailelerine bir ateşin düşmesine delalet edilmiştir. Bu ateş, hanedeki genç insanlardan birinin vefat etmesi veya bir kaza yaşanması sonucunda aynı aileden birkaç kişinin aynı anda vefat etmesi olarak yorumlanmıştır. Rüya alimleri, kişilerin kaderin önüne tabiî ki geçemeyeceklerini söylemiş ancak biraz daha tedbirli olmalarının kendileri için daha hayırlı sayılacağı yorumunu da eklemiştir.

Rüyada Diş Dolgusunun Kırıldığını Görmek

Rüyada dolgunun kırılması, birçok rüya tabircisine göre rüya sahiplerinin yaşayacakları zor durumlara yorumlanmıştır. Bu zor durumlar, kişiler için maddi bir zorluktan ibaret değildir. Rüyayı görmüş kişiler ailevi sorunların üst üste gelmesinden kaynaklı olarak kendilerini çok bunalmış hissedebilirler. Rüya sahiplerinin bu sıkıntıları yalnız başlarına atlatmaları daha hayırlı olacaktır. Arkadaş veya dostları, kişilerin dertlerini ciddiye almayabilir ve rüya sahiplerinin kalplerinin kırılabileceğini düşünmeden hareket edebilirler.

Rüyada Diş Dolgusunun Değiştirildiğini Görmek

Birinin diş dolgusunun rüyada değiştirilmesi, din alimleri ve rüya tabircilerince söyle yorumlanmıştır:

  • Bazı din alimleri, bu rüyayı kişilerin evlatlarının fiziksel engelli olarak doğmalarına yorumlamışlardır. Rüya sahipleri evlatlarının bu durumuna çok üzüleceklerdir ancak ellerinden bir şey yapmak gelmediği için evlatları adına üzülerek bir ömür geçireceklerdir.
  • Bazı rüya tabircilerine göre, rüyada tanınmayan birinin diş dolgusunun değiştirilmesi, rüya sahiplerinin başbakan, milletvekili veya bakan gibi devletin üst makamlarından birinde çalışan kişiler olacaklarına delalet edilmiştir. Kişiler eğer böyle bir yerde çalışmak istemiyorlarsa kendi şirketlerini kurarak işlerini zamanla büyütebilirler.
Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz