Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Rüyada Beyaz Kaplan Görmek

Rüyada Beyaz Kaplan Görmek

Rüyada Beyaz Kaplan Görmek
ÖZET

  • Rüyada beyaz kaplan görmek ne anlama gelir? Rüyada beyaz kaplan görmek hakkında rüya tabirleri ve yorumlar haberimizde.

Rüyada görülen kaplanın beyaz renkli olması, genellikle rüya sahibinin hayatında ters giden işleri birinin yardımı sayesinde yoluna koymasına yorumlanmıştır. Eğer rüyada görülmüş beyaz kaplan uslu bir şekilde yerinde yatıyorsa, rüya sahipleri bozulmuş işlerini toparladıktan sonra, yeni iş adımlarını sağlam temeller üzerine kuracaktır.

Rüya tabirleri kaynaklarında yer alan, rüyada kaplan görmek hakkında diğer yorumlar ise şu şekilde:

Rüyada Beyaz Kaplan Yavrusu Görmek

Rüyada görülen beyaz kaplanın yavrularının da olması, rüya sahibinin kötülüğünü isteyen kimselerin olduğuna ve bu kimselerin rüya sahibinin çok yakınında olduğuna yorumlanmıştır. Rüyada görülen beyaz kaplan yavruları ne kadar fazlaysa, kişilerin düşmanları da o kadar fazladır. Ancak rüya sahipleri, tüm bu düşmanlarına rağmen istediği her başarıyı yakalayabilecektir.

Rüyada Kaplandan Kaçmak

Rüyada kaplan tarafından kovalanmak, iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Eğer rüya sahipleri, yalnızca kaplandan kaçtıklarını rüyalarında görüyorlarsa, art niyetli düşmanlarının varlıklarından haberdar oldukları ve yaptıkları her şeyin izlendiğini bildikleri yorumu yapılmıştır. Rüya sahipleri düşmana sahip olmadığını düşünüyorsa, çevresindeki kimseleri yenide gözden geçirmelidir.
  • Rüya sahipleri kaçtıkları kaplana yakalanıp boğuşmaya başladıklarını rüyalarında görüyorlarsa, uzun zamandır gerçekleşmesini bekledikleri bir hayalleri çok kısa bir süre içinde gerçekleşecek ve rüya sahiplerini şaşırtacaktır.

Rüyada Kaplan Görmek Diyanet

Diyanet’e göre rüyada görülmüş kaplan, rüya sahiplerinin sahip oldukları büyük, kuvvetli ve devamlı olarak zarar verme isteğinde olan düşmanı ifade eder. Eğer kişilerin rüyalarında gördükleri beyaz kaplansa, birçok kişinin rüya sahibine düşmanlık beslediği, bütün bu düşmanlıkların rüya sahiplerinin geçmişlerinde yaptıkları hatalardan kaynaklandığı belirtilmiştir.

Rüyada Kaplan Sevmek

Rüyada bir kaplanın sevildiğinin görülmesi, rüya sahiplerinin kötü günlerini geride bırakmasına, bunun ardından da kendine duyduğu güvenle büyük işler yapabilmesine delalet edilmiştir. Bazı rüya alimlerine göreyse bu rüya, geçmişleri ile hesaplaşamayan ve geçmişlerinden kopamamış kişiler tarafından görülür. Kişiler, zamanında yaşadıkları tüm sorunlar nedeniyle bugün zorluklar çekiyor olabilirler. Bu sıkıntılardan kurtulmanın tek yolu geçmişten uzaklaşmaktır.

Rüyada Kaplan Beslemek

Rüyasında kaplana yemek verdiğini gören kimseler, din alimleri tarafından bencil ve kendini beğenmiş insanlar olarak yorumlanmışlardır. Rüya sahipleri, eğer rüyalarındaki kaplanı etlerle beslediklerini görüyorlarsa, çevrelerindeki insanlar da rüya sahipleri gibi oldukları için kişilere herhangi bir eleştiride bulunmazlar. Eğer kişiler, bu kaplanı otla beslediklerini görüyorlarsa, hayatlarına yeni alacakları biri tarafından eleştirilecek ve bu eleştiri ardından yaptıkları yanlışları fark edebileceklerdir.

Rüyada Kaplan Kürkü Görmek

Rüyada bir kaplanın kürkünün görülmesi, birçok din alimi tarafından rüya sahiplerinin çok zalim ve gaddar biri oluşuna, bu özellikleri nedeniyle de çevrelerinde kimselerin olmamasına yorulmuştur. Rüya sahipleri eğer, insanlara zulüm etmeyi bırakırlarsa ve çevrelerindeki insanlara iyi davranmaya başlarlarsa, az ancak öz bir arkadaş çevresi edineceklerdir.

Rüyada Kaplana Binmek

Rüyasında bir kaplanın üstünde olduğunu gören kişiler için, İmamı Nablusi tarafından düşmanlarına karşı zafer kazanacakları yorumu yapılmıştır. Bu düşmanlık kişilerin iş hayatlarıyla ilgili değildir. Özel hayatlarında yaşanacak bir kıskançlık veya bir şeyi paylaşamama durumundan sonra, kişiler biriyle büyük kavgalar edebilir. Ancak ettikleri tüm kavgalarda galip geleceklerdir.

Rüyada Cılız Kaplan Görmek

Rüyada görülen kaplanın zayıflığı, bazı din alimleri için rüya sahiplerinin düşmanlarına karşı zayıf duruşuna, bazı alimler içinse düşmanlarının rüya sahipleri karşısında çok güçsüz olmasına yorumlanmıştır. Bazı rüya tabircileri, özellikle rüyada görülmüş beyaz kaplanın zayıf görülmesinin rüya sahipleri için çok hayırsız olduğu yorumunda bulunmuştur. Kişiler, hiç beklemedikleri bir anda düşman saldırısına uğrayabilir ve bu beklemedikleri saldırı karşısında yenileceklerdir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz