Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Rüyada Beyaz Çamaşır Yıkamak

Rüyada Beyaz Çamaşır Yıkamak

Rüyada Beyaz Çamaşır Yıkamak
ÖZET

  • Rüyada Beyaz Çamaşır Yıkamak Ne Anlama Gelir? Rüyada beyaz çamaşır yıkadığını görmek hakkında rüya tabirleri ve yorumlar haberimizde.

Rüyada beyaz renkli çamaşırların yıkanması, tüm rüya sahiplerinin sıkıntılı günlerinin geride bırakılacağına haberci sayılan bir rüyadır. Özellikle kadın rüya sahiplerinin yıkadıkları beyaz çamaşırları açık havada bir yere sermeleri, ailevi sorunlarının yakın zamanda çözüleceğine ve hanenin her zaman bir arada olacağına delalet edilmiştir.

Rüya tabirleri kaynaklarında yer alan, rüyada beyaz çamaşır yıkamak hakkında diğer yorumlar ise şu şekilde:

Rüyada Elde Beyaz Çamaşır Yıkamak

Beyaz çamaşırları elde yıkamayı rüyada görmek, rüya sahibinin bir işe çok emek verecek oluşuna yorumlanmıştır. Bazı din alimleri, rüya sahiplerinin yıkadıkları beyaz çamaşırları sererlerse istedikleri şeylere ulaşacaklarına, sermez yıkadıkları yerde bırakırsalar ise niyetlerinin gerçekleşmeyeceğini söylemiştir.

Rüyada Elde Çamaşır Yıkamak Diyanet

Diyanet’e göre rüyada elde çamaşır yıkanması, rüya sahiplerinin yaptıkları kötülüklere ve işledikleri günahlara tamamıyla tövbe etmesine ve dine yönelmesine vesile olacaktır. Rüya sahipleri, son zamanlarda kumar oynamaya veya alkol almaya başladıysa, eşleriyle ya da aileleriyle yaşayacakları bir kavga sonucu dönüp yaptıklarını sorgulayacak ve doğru yolu aramaya başlayacaklardır.

Rüyada Leğende Çamaşır Yıkamak

Bir leğenin içinde çamaşır yıkamanın rüyada görülmesi, bir ortakla iş yapan veya bir ortakla iş yapmayı planlayan kimseler için uyarı niteliği taşıyan bir rüya olarak kabul edilmiştir. Kişilerin ortaklarının sorumsuz olacağı, bu nedenle de her işi rüya sahibinin yapacağına ancak ortaklarının hazır işleri kendileri gibi göstereceği yorumu yapılmıştır. Bu nedenle rüya sahipleri dikkatli olmalı ve iş yapacağı insan veya insanları çok iyi tanımaya çalışmalıdır.

Rüyada Çamaşır Makinesine Çamaşır Doldurmak

Rüyada çamaşır makinesini çalıştırmaya hazırlamak, rüya sahiplerinin bazı konularda kararsız kaldığına yorumlanmıştır. Özellikle çamaşır makinesine sadece beyaz çamaşır doldurduğunu gören kişiler, kararsız kaldıkları bu konulardan dolayı çok üzülecek, uzunca bir süre bu üzüntü havasından çıkamayacaklardır.

Rüyada Sabunla Çamaşır Yıkamak

Rüyada çamaşır sabunlamak ve çamaşırları yıkamak, birçok yorumcu tarafından rüya sahibinin sahip olduğu dost görünümlü, ancak sinsi ve kötü niyetli düşmanlara delalet sayılmıştır. Rüya sahipleri, kişilerin gerçek niyetlerini fark edemediği için onları çok seviyor ve sayıyor olabilir. Ancak başına gelecek kötü bir olay sonucu herkesin gerçek yüzünü görecektir. Düşmanlarını daha fazla zarar görmeden hayatından çıkaracaktır.

Rüyada Başkasının Evinde Çamaşır Yıkamak

Rüyada birinin çamaşırlarını yıkamak, din alimleri tarafından iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Bazı alimler, bu rüyayı rüya sahiplerinin bir düşmanlarıyla rekabete girmesine ancak bu rekabetin çok uzun yıllarca devam etmesine yormuştur. Kişiler, içinde bulundukları yarıştan yorulup çekileceklerdir.
  • Bazı din alimlerine göreyse bu rüya, kişilerin yeni biriyle tanışacaklarını ve bu kişiden çok büyük zararlar göreceği şeklinde yorumlanmıştır. Rüya sahiplerinin tanıştığı kişi, hem rüya sahiplerine hem de ailelerine yalnızca iyi yüzünü gösterecek, bu sayede de haneyle iç içe olacaktır. Rüya sahipleri herkesin güler yüzüne aldanmaması konusunda uyarılmıştır.

Rüyada Elbise Yıkamak

Rüyada kadın elbisesi yıkamak, birçok din alimi tarafından rüya sahiplerinin biraz cimri oluşuna delalet sayılmıştır. Kişiler eğer, rüyalarında yıkadıkları elbiseyi birine veriyorlarsa, istemeyerek de olsa ceplerinden çıkarıp bir yere para vermek durumunda kalacaklardır.

Rüyada Derede Çamaşır Yıkamak

Rüyada dere kenarında yıkanan çamaşırlar, kadın rüya sahipleri için çok hayırlı yorumlanmıştır. İmamı Nablusi (r.a.)’ya göre kadınlar, dere kenarında beyaz çamaşırları önce yıkıyorlarsa, okuyacak ve çok başarılı yerlere geleceklerdir. Erkeklerin bu rüyayı görmesi, bir süre iş bulamayacaklarına ve bu süreden sonra da kişilerin ellerinin sıkışık olacağına yorumlanmıştır. Rüya sahipleri eğer, kendilerine teklif edilen işleri beğenmemezlik yaparlarsa uzunca bir süre maddi darlık içinde kalacaklardır.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz