Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Başkasının Yüzüğünü Takmak

Rüyada başkasının yüzüğünü takmak hakkında rüya tabirleri ve yorumları haberimizde bulabilirsiniz. Rüyada Başka Birinin Yüzüğünü Takmak Ne Demek?

Rüyada başkasının yüzüğünü takmak yüzüğünü taktığınız kişi aracılığı ile tanışacağınız birisi olduğunu ifade eder. Bu kişinin önerilerini dinleyerek alacağınız kararlarda mutlu sona erişeceğinize, sonunda maddi refaha kavuşacağınıza delalet eder. İmamı Gazali bir yorumunda özellikle evli birinin yüzüğünü takmanın, yaşantınızda onun izinden gideceğinize, sonunda makam sahibi olabileceğinize değinmiştir. Rüyada başkasına ait yüzük takmak her ne kadar olumsuz bir durum gibi görülse de hayırlıdır.

Rüyada Yüzük Görmek

Rüyada yüzük görmek bütün rüya alimleri tarafından aynı şekilde yorumlanır. Bazı semboller oldukça kadim sembollerdir ve bütün kültürlerde kişiye aynı anlamı ifade etmektedirler. Rüyada Yüzük Görmek:

  • Bekar bir kadın ya da erkek için evlilik
  • Evliler için ev sahibi olmak ya da maddi durumun düzelmesi
  • Yaşlı biri tarafından görüldüğünde torum sahibi olmak ya da hacc görevini tamamlamak
  • Hapse düşen kişi için buradan çıkmayı

Ifade etmektedir.

Rüyada Başkasının Altın Yüzüğünü Görmek

Rüyada başkasının altın yüzüğünü görmek kişinin yakın bir dostu aracılığı ile ortak iş yapabileceğini ve bu ortak iş aracılığı ile gelirini ciddi şekilde artırabileceğini ifade etmektedir. İmam Nablusi Hazretleri yorumuna göre altın yüzük, hayırlı bir habere delalet eder ve başkasına ait yüzüğün takıldığını görmek, yüzüğün bir diğer anlamı olan ‘ortaklıklara’ vurgu yapar.

Rüyada Annenin Yüzüğünü Takmak

Rüyada annenin yüzüğünü takmak ve bu yüzüğün görülmesi Caferi Sağdık Hazretleri (r.a) yorumuna göre, kızın ya da oğlun annenin öğütleri ve maddi destekleri ile yükselmesine, hayatı boyunca anne desteğini arkasında göreceğine ve anne için uzun bir ömre delalet eder. Annenize ait altın yüzük görmek ise annenin hayırlı birisi olduğunu ve emeklerinin karşılığını alacağını söylemektedir.

Rüyada Başkasının Yüzüğünün Kaybolması

Rüyada başkasının yüzüğünün kaybolması yüzük olumlu bir haberi işaret ettiğinden bunu kaybetmek olumlu olarak değerlendirilmez. Kişinin olumlu bir haber sonucunda isteklerine ve dileklerine kavuşacakken bunun bozulması, maddi ve iç refaha ulaşmak için biraz daha zamanın olduğunu ifade etmektedir. Rüyada başkasına ait yüzük takmak ve bu yüzüğü kaybetmek bilinçsiz bir şekilde insanlara zarar verebildiğinizi, özellikle dilinizle kırıcı olabildiğinizi anlatmaktadır.

Rüyada Başkasına Ait Yüzüğün Çalınması

Rüyada başkasına ait yüzüğün çalınması Cabir ül Magribi Hazretleri (r.a) yorumuna göre kişinin sahibi olduğu güç ve otoritenin, mal varlığının ve yaşadığı bolluk içindeki hayatın kısa süreceği anlamına geldiğini ifade etmektedir. Bu güç ve refah kısa süre içerisinde bozulabilir ve kişi başladığı durumdan daha güç bir duruma düşebilir. Burada yüzüğün çalınması, kişinin sahibi olduğu her şeyi bir başkasına kendi elleri ile kaptırabileceği anlamını taşımaktadır. Dolayısıyla kişi güç zehirlenmesi yaşamayı bırakmalı ve kendi hayatına odaklanmayı tercih etmelidir.

Rüyada Sevgilinin Yüzüğünü Takmak

Rüyada sevgilinin yüzüğünü takmak İbn-i Sirin Hazretleri yorumuna göre oldukça hayırlıdır. Bu nişanınızın evlilikle sonuçlanacağını, beraber mutlu ve huzurlu bir ömrü sürdüreceğinizi, evlat sahibi olacağınızı ifade etmektedir. Rüyada başkasına ait yüzük takmak ile ilgili bir görü yaşadıysanız, bunun en hayırlı olanı sevgiliye ait yüzük takmaktır. Bu gördüğünüz kişinin sizin için hayırlı ve doğru kişi olduğunu, birbirinizi ömür boyunca destekleyeceğinizi ve sadık bir ilişki yaşayacağınızı ifade etmektedir. Sevgilisinin yüzüğünü takan kişi erkekse, sevdiği kadının onurlu, haysiyet sahibi ve doğurgan bir kadın olduğunu ifade eder. Bu ilişki evlilik ve mutlu bir yuva ile sonuçlanacaktır.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz