Kapat
Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar
Rüyada Başkasının Kustuğunu Görmek

Rüyada Başkasının Kustuğunu Görmek

Rüyada Başkasının Kustuğunu Görmek
ÖZET

  • Rüyada başka birinin kustuğunu görmek ne demek? Rüyada başkasının kustuğunu görmek hakkında rüya tabirleri ve yorumlar haberimizde.

Rüyada kusan birini görmek, din alimleri tarafından rüya sahibinin kandırılacağına delalet edilmiştir. Bu kandırılma, eğer kişiler rüyalarında kusarken gördükleri kişileri tanıyorlarsa onlar tarafından dolandırılabilirler. Bazı rüya tabircilerine göreyse bu rüya, kişilerin güven kazanması olarak yorumlanmıştır. Bu güven rüya sahiplerinin daha önce güvenini kırdıkları biriyle aralarındaki buzları eriterek kazanılabilir.

Rüya tabirleri kaynaklarında yer alan, birini kusarken görmek hakkında diğer yorumlar ise şöyle:

Rüyada Kusan Bebek Görmek

Bir bebeğin kustuğunu rüyada görmek, tabirciler tarafından iki farklı biçimde yorumlanmıştır:

  • Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya, rüya sahiplerinin iş hayatlarında yapacakları atılımların kendilerine çok para kazandırması olarak yorumlanmıştır. Rüya sahipleri bu atılımları tesadüfler sonucu gerçekleştirecek ancak getirileri beklediklerinin çok üstünde olacaktır.
  • Birtakım rüya tabircileri ise, bu rüyayı zehirlenmeye işaret saymışlardır. Bu zehirlenme fiziksel olarak olmak zorunda değildir. Rüya sahipleri eşlerinden veya iş ortaklarından bazı konularda olumsuz olarak etkilenebilirler. Rüya sahipleri, ruhlarının zehirlenmemesi ve kötülükle dolmaması için dikkatli olmalıdır.

Rüyada Birinin Kustuğunu Görmek Diyanet

Diyanet’e göre rüyada kusulması, rüya sahiplerinin kendilerine yenilemesine delalet edilmiştir. Mevcut yaşantısındaki sıkıntılardan bunalan rüya sahipleri, bir süreliğine yaşadığı yeri terk edecektir. Geri geldiklerinde ise daha güçlü ve daha farklı fikirlere sahip olacaklardır.

Rüyada Kendinin Kustuğunu Görmek

Rüya sahiplerinin rüyasında kendini kusarken görmesi ve izlemesi, çok yakın bir dostuna bir şey emanet edeceğine yorulmuştur. Ancak dostu, kendisine verilen şeye iyi bakamayacak, bu nedenle de dostunun güvenini kaybedecektir. Eğer rüya sahibi, rüyasında kendini kan kusarken görüyorsa çok büyük bir hayır işleyeceği ve bu işten sonra da hayır yapmaya devam edeceği delalet edilmiştir.

Rüyada Birinin Kustuğu Yeri Temizlemek

Rüyada başkasının kusmuğunu temizlemek, rüya sahiplerinin yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına yorumlanmıştır. Özellikle ailesinde hastası olan ya da manevi olarak vicdan azabı duyan rüya sahipleri, kısa süre içinde kendilerini çok daha iyi hissedecek, sorunlarının bitmesi sayesinde de mutluluk duyacaklardır. Bazı din alimlerine göreyse bu rüya, eğer kişilerin yollarını gözledikleri biriler varsa yakın zamanda kavuşmaların yaşanacağının habercisidir. Özellikle asker yolu bekleyen kızlar, yakın zamanda sevdiklerine kavuşacaklardır.

Rüyada Bir Çocuğu Kusarken Görmek

Rüyada çocuğu kusarken görmek, din alimleri ve rüya tabircilerince iki farklı biçimde delalet edilmiştir:

  • Din alimleri, gerçekten bir çocuk sahibi olan rüya sahiplerinin çocuklarında bir hastalık çıkacağını ancak kısa süre içinde tedavi ile atlatılacağını söylemişlerdir. Hastalık uzun sürmeyecektir ancak rüya sahipleri çok telaşlanabilir.
  • Rüya tabircilerine göre bu rüya, yaşanacak büyük sevinç ve mutlulukların işaretidir. Özellikle bir kız çocuğunu kusarken görmek, rüya sahiplerinin kutlama yapacak kadar çok sevinmelerine yorumlanmıştır.

Rüyada Yola Kusmak

Rüyada ortalık yere kusmak, rüya sahiplerinin düzensiz bir hayatları oluşuna delalet edilmiştir. Bazı tabircilere göreyse, rüyayı görmüş kişilerin devamlı olarak iş değişikliği yapması nedeniyle bir düzen sağlayamıyorlardır. Kendileri için en uygun koşullardaki işi aramaları rüya sahiplerinin işini kolaylaştıracaktır.

Rüyada Sarhoş Birinin Kustuğunu Görmek

Rüyada bir sarhoşun kusması, rüya sahiplerinin haram mal kazandıklarını fark etmelerine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, çok çalışıyor olmaları nedeniyle bazı sorumluluklarını başkalarına devretmiş olabilir. Bundan dolayı kimden para aldığı gözünden kaçmıştır. Ancak rüya sahibi, bir rastlantı sonucu haram para kazandığını fark edecektir. Bu parayı da sahibine geri verecektir.

Rüyada Oruçluyken Kusmak

Rüyada oruçken istifra etmek, din alimleri tarafından ödenmesi gereken borçları ertelemeye yorumlanmıştır. Kusulan yer, eğer rüya sahibi tarafından temizleniyorsa yakın zamanda borç aldığı kişi kendisinden parasını isteyebilir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz