Görüş Bildir
NotHaber test yayını başladı. Öneri ve eleştirilerinizle katkı sağlayabilir daha iyisini yapabilmemiz için bize görüşlerinizi yazabilirsiniz.
Geleceğe 59 saniye notlar
Geleceğe 59 saniye notlar

Rüyada Başkasının İnşaat Yaptığını Görmek

Rüyada inşaat görmek kişinin iş yükünün artacağına, sahip olduğu mallara yenisini katacağına ancak bunları büyük bir çaba harcadıktan sonra kazanacağına delalettir. İbn-i Sirin Hazretleri buyurmuştur ki; rüyada inşaat görmek iyidir. Bu hem iş gücünüzün hem de yükünüzün artacağına delalet eder. Çok çalışıp sonunda mutlu olacaksınız. Rüyada başka birinin inşaat yapması inşaatı yapan kişi hakkında hayırlı sonuçlara gebedir.

Rüyada Başka Birinin Sizin İçin İnşaat Yapması

  • Rüyada sizin için başkasının inşaat yapması da iyidir. Bu rüyayı gören kişinin yakın arkadaşlarından gelecek olan destekle beraber iyi bir konuma gelmeyi ifade eder. İnşaat özenli görünüyorsa iş yerinizde terfi alabilir ve yeni bir konut alabilirsiniz.
  • Rüyayı gören kişi bekar bir kadınsa bu yakın zaman içerisinde kendisi için gelecek hayırlı ve kendisini mutlu edecek bir habere delalet eder.
  • Evli birinin inşaat yapıldığını görmesi de iyidir, ev sahibi olma ve zorlukların içinden geçerek bileğinin hakkıyla emeğinin karşılığını almasını ifade etmektedir.

Rüyada İnşaatta Çalışan Birini Görmek

Rüyada inşaatta çalışan kişi görmek uzun sıkıntılar sonucunda kişinin nihayet feraha kavuşacağını, çözülmesi gereken son bir zorluk sonrasında artık mutluluğun geleceğini ifade etmektedir. Kayıpların yeniden kazanılması söz konusudur. İmamI Gazali Hz. Rüyada inşaatta çalışan birisini hayra yormuştur. Boşanmış kişiler söz konusuysa tarafların yeniden evlenmesi, kayıplar söz konusuysa yeniden kazanılması söz konusu olabilir.

Rüyada İnşaatın Yıkıldığını Görmek

Rüyada inşaatın yıkılması rüya alimleri tarafından olumlu olarak yorumlanmaz İmam-i Nablusi bu konuda buyurmuştur ki; rüyada inşaatın yıkıldığının görülmesi, kişinin üzerinde oldukça emin olduğu ve kesinkes yaşanacağını düşündüğü bir durumun bu şekilde bitmemesi, evden çıkacak kara bir haber, yıkıldığı sırada içeride birisi varsa bir ölüm haberi olarak yorumlanır. Rüyada başka birinin inşaat yapması, aslında oldukça olumlu bir durum olarak kabul edilse de inşaatın çökmesi hayra yorulmaz.

Rüyada Çok Yüksek Katlı İnşaat Görmek

Rüyada yüksek katlı inşaat görmek uzun bir yol sonunda kısmete varılacağını ifade eder. Kişi içinde bulunduğu durumdan şikayet etmemeli, tekamül sahibi olmalı ve Allah’a niyetleri konusunda duaya devam etmelidir. Bu yol uzun bir yoldur, ancak yolun sonunda mutluluk vardır. Özellikle bekar kişiler tarafından rüyanın görülmesi, hayırlı bir kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada Bitmeye Yakın İnşaat Görmek

Rüyada tamamlanmak üzere inşaat kişinin çok kısa bir süre içerisinde hayal ettiklerine kavuşacağı anlamını taşımaktadır. Adalet mevzuları ile uğraşanların dava sonuçlarının kendileri için hayırlı sonuçlanacağına, uzun süre işsizlik yaşayanların problemlerinin kısa süre içerisinde çözüleceğini ifade etmektedir. Cafer-i Sağdık (r.a) tamamlanmak üzere inşaat gören kişinin içini ferah tutması gerektiğine, artık neredeyse feraha ereceğini ifade eder.

Rüyada İnşaatta Ölüm Görmek

Rüyada inşaatta ölen biri kişinin ömrünü çalıştığı iş üzerinde uzun yıllar geçireceğine ve helal para kazanacağına delalet eder. Cabir ül Magribi (r.a) açıklamalarında ölüm görmenin aslında kişileri korkuttuğunu, ancak bunun yeni bir başlangıç olduğunu çalışırken ölüm görmenin haysiyetli bir yaşama delalet ettiğini ifade eder.

Rüyada Tanıdığınız Birini İnşaatta Görmek

Rüyada tanıdığınız birinin inşaatta çalışması gördüğünüz kişi ile ilgili hayırlı haberler olacağına işaret eder. Onun hayatında yaşanacak olumlu gelişmeler size malum olmuştur. Yakın zamanda iş teklifi alabilir, bulunduğu sosyal çevrede yükselebilir ve evlenebilir. Rüyada başka birinin inşaat yapması, emek vermeyi ve bu emeklerin karşılığını almayı ifade eder.

Yorum yapın
Yorumlar
    İlk yorum yapan sen ol!
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz